Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ceny QQ w niedalekiej przyszłości


Kyle
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zadowolonych (mam nadzieję) posiadaczy QQ!

 

przaymierzamy się z żoną do zakupu tego samochodu, wersja najprostsza, najsłabszy silnik benzyna, tylko plus lakier metalic (a i to niekoniecznie, czarny też ujdzie). W sumie QQ to jedyne co nas oboje kręci, żona ewentualnie chce toyotę urban cruiser, ale za mała zdecydowanie. Jednak cena tak do wyjazdu (trzeba dodać ubezpieczenie i opony zimowe) tak z 75.000 pln, cóż, dla nas jednak mogłoby być mniej. Zastanawiam się, czy będzie jakaś przecena rocznika 2009 (mój niepokój budzi to, że jak widzę większość z Was zamawia QQ i czeka po 2 miesiące, więc pewnie nie ma nic na stanie, to i nie ma co wyprzedawać)? Ewentualnie czy można spodziewać się jakiejś promocji (część z Was kupowała, jak była jakaś oferta minus 10.000pln, nie pamiętam jej szczegółów, nie byłem wtedy na etapie szukania samochodu)?

 

ma ktoś jakieś informacje w tym zakresie? bo niestety przy braku obniżej w najbliższym czasie pewnie padnie na rzeczy w innym klimacie: Civic 5d albo Corolla, a jednak wolelibyśmy QQ

 

pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jakieś sztuki zostają na następny rok, ale może być problem z konkretną wersją.

 

Promocja resorakowa (-10 tyś) napędziła dużo klientów. Ja na twoim miejscu poszedłbym do salonu i ponegocjował. Często powołując się na jakieś dawne promocje udaje się uzyskać podobny upust (skoro była promocja znaczy można tyle zejść - kwestia chęci).

 

Dużo zależy od polityki importera - z moich doświadczeń (nie za dużych) dobre upusty są możliwe w Nissanie i Fordzie, ale już Suzuki minimalnie obniża cenę wyjściową.

 

Poza tym jak diler nie chce zejść z ceny modelu można próbować uzyskać jak najwięcej elementów dodawanych przez dilera bez podnoszenia ceny - czyli:

- alarm

- czujniki cofania

- dywaniki

- chlapacze

- opony zimowe/letnie

 

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź! Może jeszcze ktoś coś doda (jakiegoś insidera ktoś może ma ;) )?

 

pamiętacie warunki tej promocji? czy na najtańszą wersję też było minus 10k, czy mniej? tak żebym wiedział, w jakich granicach negocjować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako komuś nie zależy na czasie, a tylko na cenie zakupu to warto poczekać do stycznia. Bo jak nie kupisz dużo taniej to za tą samą kasę kupisz z lepszym wyposażeniem. A jak powiedzą, że rabatu nie ma na 2009r, to poproszę o model 2010....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na podstawową wersje nie czeka się 2 miesiące tylko 4 lub dłużej (zwłaszcza w promocji resorakowej -10 tys ), po drugie czarny to też metalic ( + 2400 brutto ), po trzecie chyba nie ma szans na przecene rocznika 09 ( poprostu nienadążają z produkcją pod bieżące zamówienia )

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem ceny QQ i QQ+2 od 10.2008. Upust 4000 był od 10.2008 i żadnej większej zniżki. Dopiero resoraki przebiły wszystko. Inne modele 2008 Nissan obniżał nawet o 37%, a cena QQ stała w miejscu. Samochód się dobrze sprzedaje i nie wierzę w obniżkę ceny. Jedyne to indywidualne negocjacje na przełomie roku na modele stojące w salonie lub na placu gdzieś w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Nissan stosuje także rabaty procentowe dla pewnych grup zawodowych wg jakiegoś własnego schematu / nawet do 12%/. Zapytajcie u "dilerów", bo jakoś się tym nie chwalą. W każdym razie ja się na to "załapałem". Wyprzedaży starego rocznika QQ raczej nie będzie /u nas na placach nie ma "bezprizornych" pojazdów/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chris_voyager

Witam, nie wiem czy zamierzacie kupic za gotówkę czy w kredycie, ale zakup na kredyt daje dodatkowy dochód dealerowi, a Klientowi mozliwość negocjacji. Na QQ jak z wynika z wątku ILE CZEKACIE NA NOWEGO QQ większość z nas czeka nawet 4-6 msc, więc na wielkie obniżki chyba nie ma na co liczyć - cały czas sie zastanawiam po co robili tą "resorakową (-10.000 PLN) promocję. Ten rabat był stały dla wszytkich dostępnych wersji - również dla najtańszych wynosił 10.000 PLN

Pozdr.

Edytowane przez chris_voyager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy zamierzacie kupic za gotówkę czy w kredycie, ale zakup na kredyt daje dodatkowy dochód dealerowi, a Klientowi mozliwość negocjacji. Na QQ jak z wynika z wątku ILE CZEKACIE NA NOWEGO QQ większość z nas czeka nawet 4-6 msc, więc na wielkie obniżki chyba nie ma na co liczyć - cały czas sie zastanawiam po co robili tą "resorakową (-10.000 PLN) promocję. Ten rabat był stały dla wszytkich dostępnych wersji - również dla najtańszych wynosił 10.000 PLN

Pozdr.

zgadza się i to nawet w kolorze standardowym (czerwony).

A po co robili promocję ? aby ludzie w GB mieli robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Nissan stosuje także rabaty procentowe dla pewnych grup zawodowych wg jakiegoś własnego schematu / nawet do 12%/. Zapytajcie u "dilerów", bo jakoś się tym nie chwalą.

to jest dobra nowina - żona jest lekarzem, ja jestem radcą prawnym. U Opla dostaliśmy z tego tytułu też zniżkę. jakby do tych 4000 pln rabatu dołożyć z 7%, to już byłoby OK. Ktoś potwierdza te rabaty?

w każdym razie pójdziemy popytać

dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobra nowina - żona jest lekarzem, ja jestem radcą prawnym. U Opla dostaliśmy z tego tytułu też zniżkę. jakby do tych 4000 pln rabatu dołożyć z 7%, to już byłoby OK. Ktoś potwierdza te rabaty?

w każdym razie pójdziemy popytać

dzięki za odpowiedzi

 

Faktycznie jak kupowałem we wrześniu padło takie pytanie, czy przypadkiem nie należę do którejś z uprzywilejowanych grup zawodowych.

Z tego co pamiętam mowa była o 12% upustu.

Niestety na ten upust nie załapałem się. ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobra nowina - żona jest lekarzem, ja jestem radcą prawnym. U Opla dostaliśmy z tego tytułu też zniżkę. jakby do tych 4000 pln rabatu dołożyć z 7%, to już byłoby OK. Ktoś potwierdza te rabaty?

w każdym razie pójdziemy popytać

dzięki za odpowiedzi

Pytanie , czy można dodawać rabaty? Wg mojej wiedzy to nie.

pozdrawiam potencjalnego uzytkownika QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

rabaty sie oczywiscie nie sumuja. ja zamowilem we wrzesniu auto z rabatem dla nauczycieli i zamiast 2000 dostalem cos chyba ponad 10000 (jakies 12% chyba czyjakos tak). ale to sie ma skonczyc albo juz sie skonczylo i na razie slyszalem, ze ceny qq maja pojsc w gore. ale i tak na nowego qq trzeba czekac i czekac i czekac .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jedno czy się sumują (choć w opel sumował mi rabat za rocznik i rabat za zawód i jeszcze zimówki w cenie). Mimo wszystko 12% to konkretna obniżka. Jeżeli jeszcze jest, skorzystam. Jak nie, pójdę po co innego. Chcę kupić, ale sprzedawca musi chcieć sprzedać :)

dzięki jeszcze raz za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CZy ktoś wie ile mogę wynegocjować od dealera przy zakupie QQ w obecnej chwili, jestem właśnie przed dylematem czy warto poczekać do wiosny, czy jednak zdecydować sie teraz. i czy nadal są te rabaty dla grup zaodowych??

 

Czy wie ktoś kiedy wejdzie do sprzedaży QQ model 2010 po FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozmawiałem w listopadzie ze sprzedawcą w Szczecinie, powiedział, że w 2010 mają podrożeć o ok.7%.

Wg mnie tylko po to by zrobić większą promocję. Ten model się za dobrze sprzedaje by ceny spadały.

O rabaty dla grup zaw. pytaj w salonie.

 

Znalazłem dziś na kompie cennik "wyprzedażowy" z przed roku dla zainteresowanych i wnikliwych w zmiany cen.

Tech Specs_Pricelist_Qashqai+2.pdf

Edytowane przez sceptyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...