Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Problem ze światłami


Arestidis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem ze światłami, ponieważ gdy zapalę światła drogowe (normalne) to pali się tylko strona kierowcy. Gdy na chwilę mignę "długimi" światłami (pociągnę dźwignie do siebie), palą się obie lampy. Żarówki są dobre, tylne lampy się świecą. Więc moje pytanie: Co może być przyczyną braku świateł mijania (tych normalnych)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem podobny problem i jak pisza urzytkownicy p10 mozna go rozwiązac na 3 sposoby wiec zmiana przełącznika lub naprawa przełacznika (opisana na forum) albo pociągniecie przwodu z lewej lampy (ja tak zrobiłem jakis miesiąc temu i jest ok) Ciekawe swoją drogą czemu to zawsze wysiada prawe swiato Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem ze światłami, ponieważ gdy zapalę światła drogowe (normalne) to pali się tylko strona kierowcy. Gdy na chwilę mignę "długimi" światłami (pociągnę dźwignie do siebie), palą się obie lampy. Żarówki są dobre, tylne lampy się świecą. Więc moje pytanie: Co może być przyczyną braku świateł mijania (tych normalnych)?

 

Pozdrawiam

 

kolego ja miałem coś w podobie kiedy zmieniałem radyjko , poszedł mi jakiś bezpiecznik i takie były objawy że jedna strona tylko świeciła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,miałem podobny problem z byłą moją p10,W moim przypadku winny był przełącznik świateł,rozebrałem dziada na "czynniki pierwsze"i okazało się że wytarła się przesuwka odpowiedzialna za światło mijania prawe,lutownica i cyna załatwiły problem na prawie rok,potem problem zaczął wracać ale sprzedałem auto.Okazuje się że jest to problem wielu .Pozdrawiam i polecam dobrego elektryka który naprawi to za parę zł.

 

Zapomniałem napisać że wcześniej kupiłem na Alegro używkę i po niecałych 2 miesiącach okazało się że wydałem na darmo kasę.A miał być 100%sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Miałem taki sam problem kilka miesięcy po kupnie swojego auta.

Okazało się że alternator miał awarie i przepalił całą kostkę przy lewej lampie, rezultat regeneracja z czyszczeniem szczotek od alternatora plus nowa kostka plus nowe H4 plus robocizna - 650zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...