Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa - Nissan X-trail


PltnikVratko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W dziale Qashqai użytkownik LLC zwrócił uwagę na akcję serwisową Nissana.

Niestety znajduje się tam też X-Trail (T31).

Samochody wyprodukowane od 24 listopada 2006 r. do 14 lipca 2009 r.

 

Więcej informacji tutaj:

http://www.uokik.gov.pl/pl/ogolne_bezpieczenstwo_produktow/ogloszenia/powiadomienia_przedsiebiorcow_o_/art324.html

 

I tutaj lista numerów VIN: http://www.uokik.gov.pl/download/Z2Z4L3Vva2lrL3BsL2RlZmF1bHRfYWt0dWFsbm9zY2kudjAvMTgyLzMyNC8xL3phbF9vZ2xfbmllYmV6cF9wcm9kX19uaXNzYW5feF90cmFpbC5wZGY

 

lub tutaj:

http://www.dziennik.pl/files/archive/00252/nissan_x_trail_nume_252435a.pdf

Edytowane przez PltnikVratko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonilem do aso-Lublin. Czeski film - nikt nic nie wie. Klient po drugiej stronie sluchawki byl mocno zdziwiony. A skoro nic nie wiedza, to nie umawiaja na "poprawki". Pozostaje czekac na oficjalny list od nissana - o ile takowy przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Do dzisiaj Nissan nie przysłał mi zaproszenia na akcje serwisowa związaną z łożyskiem w układzie kierowniczym i wiązką haka holowniczego!

Tak wiec nie liczyłbym na ich pamięć.

Mojego na szczęście nie ma na tej liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W dziale Qashqai użytkownik LLC zwrócił uwagę na akcję serwisową Nissana.

Niestety znajduje się tam też X-Trail (T31).

Samochody wyprodukowane od 24 listopada 2006 r. do 14 lipca 2009 r.

 

Więcej informacji tutaj:

http://www.uokik.gov.pl/pl/ogolne_bezpieczenstwo_produktow/ogloszenia/powiadomienia_przedsiebiorcow_o_/art324.html

 

I tutaj lista numerów VIN: http://www.uokik.gov.pl/download/Z2Z4L3Vva2lrL3BsL2RlZmF1bHRfYWt0dWFsbm9zY2kudjAvMTgyLzMyNC8xL3phbF9vZ2xfbmllYmV6cF9wcm9kX19uaXNzYW5feF90cmFpbC5wZGY

 

lub tutaj:

http://www.dziennik.pl/files/archive/00252/nissan_x_trail_nume_252435a.pdf

Dzięki za info.

Wczoraj byłem na przeglądzie, nic nie mówili o tym, może naprawili, albo jeszcze nie wiedzą co zrobić, mój jest na liście :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, mozesz dac jakis link do sprawy lozyska w ukladzie kierowniczym.

Mam zgrzytanie w moim podczas manewrow na parkingu, moze to lozysko.

Pozdro, Marcin

 

Witam,

może chodzi o to:

 

http://www.uokik.gov.pl/pl/ogolne_bezpieczenstwo_produktow/ogloszenia/powiadomienia_przedsiebiorcow_o_/art210.html

 

Pozdrawiam

Vratko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Michal, mozesz dac jakis link do sprawy lozyska w ukladzie kierowniczym.

Mam zgrzytanie w moim podczas manewrow na parkingu, moze to lozysko.

Pozdro, Marcin

 

 

Witam

 

Tak jak napisał kolega Vratko to o to chodziło.

Jednak co do odgłosów z okolic kierownicy to już raczej inna sprawa. Moj samochód wydaje również dziwne dźwięki ale nie zawsze. Zgłaszałem to już 2 razy i nic nie zrobili za wyjątkiem sprawdzenia ponownego łożyska. Twierdza ze to trzeszcza plastiki ale w grudniu na kolejnym przeglądzie ponownie to zgłoszę i mam nadzieje ze sprawę rozwiążą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonilem do aso-Lublin. Czeski film - nikt nic nie wie. Klient po drugiej stronie sluchawki byl mocno zdziwiony. A skoro nic nie wiedza, to nie umawiaja na "poprawki". Pozostaje czekac na oficjalny list od nissana - o ile takowy przyjdzie.

 

 

Witam,

Samochód jest świeżo po akcji serwisowej.

Umówienie się do ASO KMJ Kaszubowscy w Gdańsku nie było problemem.

Wysłałem maila z zapytaniem o wyżej wymienioną akcję z tym, że znalazłem swój samochód na liście i poprosiłem o weryfikację numeru VIN z listami serwisu.

W odpowiedzi ASO poinformowało mnie, że niebawem zaproszą do serwisu.

Za dwa dni się odezwał serwis z zaproszeniem. Umówiłem się na termin, który mi pasował i tyle. :rolleyes:

 

Akcja lub naprawa polega na dodaniu podkładki zabezpieczającej do przekładni kierowniczej.

Czas sprawdzenia / montażu 45 minut.

 

Moja ocena ASO pozytywna.

 

Pozdrawiam

Pltnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, mozesz dac jakis link do sprawy lozyska w ukladzie kierowniczym.

Mam zgrzytanie w moim podczas manewrow na parkingu, moze to lozysko.

Pozdro, Marcin

 

 

zaczym pojedziesz do serwisu to weź spryskaj silikonem przy wyjściu układu kierowniczego do komory silnika tam jest łącznik gumowy to on może wydawać takie dzwięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczym pojedziesz do serwisu to weź spryskaj silikonem przy wyjściu układu kierowniczego do komory silnika tam jest łącznik gumowy to on może wydawać takie dzwięki

 

Prawdopodobnie masz racje, lacznik byl juz raz smarowany i pomoglo, niestety problem powrocil po paru tygodniach ;(

w listopadzie mam przeglad, moze tym razem lepiej sobie z tym poradza,

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Samochód jest świeżo po akcji serwisowej.

Umówienie się do ASO KMJ Kaszubowscy w Gdańsku nie było problemem.

Wysłałem maila z zapytaniem o wyżej wymienioną akcję z tym, że znalazłem swój samochód na liście i poprosiłem o weryfikację numeru VIN z listami serwisu.

W odpowiedzi ASO poinformowało mnie, że niebawem zaproszą do serwisu.

Za dwa dni się odezwał serwis z zaproszeniem. Umówiłem się na termin, który mi pasował i tyle. :rolleyes:

 

Akcja lub naprawa polega na dodaniu podkładki zabezpieczającej do przekładni kierowniczej.

Czas sprawdzenia / montażu 45 minut.

 

Moja ocena ASO pozytywna.

 

Pozdrawiam

Pltnik

Potwierdzam sprawne działanie Nissana. W środę 25. bm byłem na serwisie w Ciechanowie w Nissan Budmat Auto2 (autoryzowany serwis Nissana)w związku z układem kierowniczym. Super obsługa, tylko godzinka z umyciem samochodu gratis. Nie taki diabeł straszny,wszystko było ok, ale dodatkowo założyli zabezpieczenie układu kierowniczego. Dowiedziałem się, że tak naprawdę nikomu się nic nie stało, tylko raz podczas przeglądu stwierdzono poluzowaną śrubę i wielka afera.Pozdrawiam i polecam tę firmę. Edward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Dzisiaj dostałem pismo od Nissana w sprawie tej usterki!!

A przecież mojego numeru VIN nie było na tej liście publikowanej przez przez UOKiK!!

Nie dość tego że piszą o przekładni to na dodatek o uszczelce czujnika zbiornika paliwa która to ma być wymieniona z powodu możliwego przecieku !!

Najśmieszniejsze jest zapewnienie że naprawy będą wykonane bezpłatnie i to jest ten optymistyczny akcent :)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, mozesz dac jakis link do sprawy lozyska w ukladzie kierowniczym.

Mam zgrzytanie w moim podczas manewrow na parkingu, moze to lozysko.

Pozdro, Marcin

 

 

To jest łożysko amortyzatora do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pismo od Nissana w sprawie tej usterki!!

A przecież mojego numeru VIN nie było na tej liście publikowanej przez przez UOKiK!!

Nie dość tego że piszą o przekładni to na dodatek o uszczelce czujnika zbiornika paliwa która to ma być wymieniona z powodu możliwego przecieku !!

Najśmieszniejsze jest zapewnienie że naprawy będą wykonane bezpłatnie i to jest ten optymistyczny akcent :)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Najbardziej spodobał się mi ten optymistyczny akcent darmowej naprawy za spapraną robotę. Jednak cenie firmę za odwagę do przyznania się do błędu. Nie wiem czy firma "Tata"- bez mamy- wzywa swych straceńców do serwisu? Edward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem pismo w sprawie akcji serwisowej odnośnie

-nakrętki pokrywy przekładni kierowniczej(zainstalowania elementu zabezpieczającego nakrętkę)

-uszczelnień czujnika zbiornika paliwa (wymiana uszczelnień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wracam do tematu akcji serwisowej. Ja nie dostałem żadnego pisma z Nissana. Będąc w grudniu na przeglądzie spytałem w serwisie czy mój X podlega jakiejś akcji i okazało się, że tak podlega akcji dotyczącej kierownicy.

Na początku marca byłem w serwisie z naprawą stukającego mostu (inny wątek na forum) i spytałem jeszcze raz o mojego X'a. Dokładnie zadałem pytanie czy nie ma mojego samochodu na liście odnośnie uszczelnienia czujnika zbiornika paliwa. Okazało się, że jestem. Pan z obsługi oczywiście na początku się zdziwił, że nic nie dostałem z Nissana ale po krótkiej konwersacji powiedział, że nie tylko ja nie dostałem żadnej informacji.

Wniosek: jak będziecie w serwisie zapytajcie o akcję serwisowa sami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...