Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[W10] Jak ożywić przód i kokpit W10 lub P10


Gość lysol13

Rekomendowane odpowiedzi

GRIL Na fotkach przedstawiam efekt przerobki grila polegajacy na wycieciu poprzeczek,uzupelnieniu ubytkow siatka z zywica i lakierek na nowo.Pod to poszla siatka od strony chlodnicy i maly znaczek nissana.W zderzak wlozone halogeny firmy WESEM dedykowane do Sejczento sporting(koszt 80zl)

KOKPIT ktory byl czarno-ponury zmienil sie po polakierowaniu poszczegolnych elementow.

Przerobka jak dla mnie znaczaco zmienila monotonie tego modelu

Pozdrawiam i polecam :-)

post-28371-1256054459,9695_thumb.jpg

post-28371-1256054500,5061_thumb.jpg

post-28371-1256054545,7105_thumb.jpg

post-28371-1256054676,3909_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za włożoną pracę,ale dla mnie postarzałeś tym grilem to auto o conajmniej 5 lat poza tym przod wyglada jak opel astra a ze nienawidze opli to co zrobiles strasznie mi sie nie podoba. Jezeli uwazasz p10 za monotonną to nie wiem co uwazasz za neimonotonne.. opla astrę z halogenami od seicento.. Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no,nie jest tak źle,grilek niczemu sobie.Można popróbowac B)

 

Co do halogenów to niezbyt(jestem za oryginalnymi raczej).

 

Środek jak sie komu podoba ale fakt niezo ożywia środek choć sam bym nie zmienił chyba że same zegary(a raczej ich obramowanie).

Tez malowane prawda??

 

PS. Czy ja dobrze widze że W10 ma Webasto??

 

Jeśli tak to miodzio :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza szczera krytyka niz falszywy podziw !

Zgadza sie jest WEBASTO Model DW 50. Najprostrze w podlaczeniu gdyz pompe wody oraz paliwa ma wbudowna ,posiada tez wlasny zbiornik na ON wystarczajacy na 40 min pracy.Paliwo z przewodu przelewowego z pompy wtryskowej do zbiornika przechodzi caly czas w trakcie pracy silnika przez ten zbiorik w webascie.Super sprawa 15 min pracy webasta przy przy temperaturach w okolicy zera i silnik ma 50 stopni a w srodku auta dosyc cieplo no i szyb skrobac przy mrozach nie trzeba :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...