Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder 4,0 v6 z USA - jakie opinie?


Gość Majk

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

 

Od kilku lat jeżdże primerką P12 (2.0) ale niezmiennie choruję na Pata.

 

Powoli przymierzam się do zakupu auta z USA - co oczywiste z silnikiem 4.0 i w automacie (lata 05-07).

W związku z powyższym mam kilka pytań do użytkowników tych pojazdów:

 

1) Spalanie - czy rzeczywiście 18l na mieście (z takim się liczę), czy też może więcej?

2) Czy należy na coś szczególnego zwracać uwagę przy zakupie (abstrahuję od typowego sprawdzenia wypadkowości - grubość lakieru, ścieżka, komputer)?

3) Czy zdarzają się jakieś typowe duże usterki tego modelu?

4) Czy o czymś jeszcze powinienem wiedzieć przed zakupem?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi, no i generalnie subiektywne odczucia z jazdy są bardzo mile widziane :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

silnik 4.0 V6 bardzo dynamiczny, ale w miescie pali duzo, mi 18l spala w Warszawie tylko po 23:00 :)automat wygodny.

w USA montują przyjemne naglosnienie BOSE, radio jest ustawione na ameryke i nie lapie wszystkich europejskich stacji(nie wiem czy mozna cos na to poradzic), ale jak cos gra to milo sluchac. ja jestem zadowolony z tego nissana, gdyby jeszcze bezyna byla po 0.5 $ ehh... :)

typowych usterek nie znam.

 

 

 

WItam,

 

Od kilku lat jeżdże primerką P12 (2.0) ale niezmiennie choruję na Pata.

 

Powoli przymierzam się do zakupu auta z USA - co oczywiste z silnikiem 4.0 i w automacie (lata 05-07).

W związku z powyższym mam kilka pytań do użytkowników tych pojazdów:

 

1) Spalanie - czy rzeczywiście 18l na mieście (z takim się liczę), czy też może więcej?

2) Czy należy na coś szczególnego zwracać uwagę przy zakupie (abstrahuję od typowego sprawdzenia wypadkowości - grubość lakieru, ścieżka, komputer)?

3) Czy zdarzają się jakieś typowe duże usterki tego modelu?

4) Czy o czymś jeszcze powinienem wiedzieć przed zakupem?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi, no i generalnie subiektywne odczucia z jazdy są bardzo mile widziane :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeraża Cię spalanie to śmiało ten silnik gaz znosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość leszek1959

Mam Pathfindera w gazie. Jest bez zarzutu. Mieszkam w górach i auto spisuje się świetnie na szosie i w terenie (nawet po śniegu i lodzie). 270 KM to naprawdę rozkosz i bezpieczeństwo przy wyprzedzaniu. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...