Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nawigacja primerki


Gość Stasiu69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moj pierwszy post na tym forum i prosze o wskazowki posiadam primerke 2003 2.2dci i chcem zakupic do niej nawigacje znalazlem oferte sprzedawca oferuje mi kolorowy ekran okablowanie czytnik dvd i plyte dvd z mapami sprzedawca pisze mi rowniez niby pasuje ta nawigacja do primerek rok prod 2002-2006 i niema ponoc roznicy jaki model czy seden kombii czy hatchback ale mam watpliwosci czy jak zakupie nawigacje czy ona bedzie pasowac i czy bedzie wszystko dzialac

 

 

mod: a może zastosujesz się do zasad pisowni i interpunkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam to moj pierwszy post na tym forum i prosze o wskazowki posiadam primerke 2003 2.2dci i chcem zakupic do niej nawigacje znalazlem oferte sprzedawca oferuje mi kolorowy ekran okablowanie czytnik dvd i plyte dvd z mapami sprzedawca pisze mi rowniez niby pasuje ta nawigacja do primerek rok prod 2002-2006 i niema ponoc roznicy jaki model czy seden kombii czy hatchback ale mam watpliwosci czy jak zakupie nawigacje czy ona bedzie pasowac i czy bedzie wszystko dzialac

1 po co Ci kolorowy ekran, w fabrycznej navi ekran już jest, jeżeli go nie masz to pomyśl jak go zainstalujesz w aucie

2 jeżeli masz fabryczną navi to musisz poszukać napędu DVD (np. w almerze jest pod CD, w X-trialu i Tino pod nogami pasażera z przodu, nie wim dokładnie jak w Primerze ale chyba jak w almerce)

3 jeżeli masz to wszystko to potrzebna jest płyta DVD z mapami z tego co wiem fabryczne mapy są dla nowszych modeli natomiast tak jak w moim przypadku dostępne są mapy europy zachodniej no chyba że ktoś je złamał

4 jeżeli to nie tajemnica to podaj jakiś kontakt na sprzedawce bo sam jestem zainteresowany mapami na Polskę

5 odezwij się na kg877@wp.pl to omówimy temat dokładniej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...