Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Pompa wtryskowa


Gość kobiqtno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cieknącą pompę wtryskową w primerce 2.0d .Ropa cieknie na połączeniu pompy z rozdzielaczem .Pytanie:czy trzeba wyjmować całą pompę aby ten wyciek zlikwidować?Jak to naprawić?

witam

mam ten sam problem cd20 cieknie paliwo z pompy tylko nie moge zlokalizować gdzie czy jest to częste w cd20 bo moze ktoś już to przerabiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

pompa do wyjęcia i praktycznie cała do rozebrania. tam jest tylko oring.. jeśli nigdy nie rozbierałeś pompy wtryskowej lepiej daj ja pompiażowi.. to na serio nie jest takie proste.. no chyba ze chcesz sie uczyć...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość donn_primerra

jeżeli pompa jest boscha to tak jak pisałem musisz ją wyciągnąć .gdy masz już ją na wierzchu ustaw sobie pionowo rozdzielaczem do góry odkręcasz 4 śruby trzymające rozdzielacz nic więcej delikatnie to zdejmujesz . uwazaj aby nic nie wypadło.. jeżeli bedą problemy pisać.. z rozdzielacza nic nie wypadnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

ani troche .jak wszystko poskręcesz do kupy.. przewody paliwowe do wtrysków też musisz zdemontować bo ich nie bedziesz odginał przecież . wiec jak już wszystko skręcisz zostaw odkręcone przewody od wtrysków.. pompe mozesz zalać czystą ropką przez przewód popływowy.. zakręcesz dopływ z baku kręcisz aż zacznie sikać z rurek do wtrysków. zakręcasz . kręcisz odpalasz i gites... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

to super, w weekend będe kombinował i napisze tutaj co z tego wyszło. dzięki za rade. pozdrawiam

Witam, no i gdzie podziałeś? Robisz tą pompę już prawie dwa lata !?! Mam podobny problem z pompą i jestem ciekawy Twoich rezultatów.

Może jeszcze ktoś się tu pojawi i opisze przebieg prac (może jakieś zdjęcia) i oczywiście z jakim rezultatem one przebiegły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...