Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyciski na panelu sterowania szybami


bilro

Rekomendowane odpowiedzi

Przepalila mi sie zarowka podswietlajaca jeden z 6-ciu przyskow na panelu sterowania szybami po stronie kierowcy.

Czy ktos z Was moze wie jak to rozebrac i dostac sie do zarowek? Nie mam zielonego pojecia czy panel jest na jakies zatrzaski czy jest jakis inny magiczny sposob na jego otworzenie, a nie chce nic robic na sile.

Moze ktos ma instrukcje serwisowa do Murano i moglby podrzucic? Tam wszystko powinno byc opisane.

 

9f11f98f8ea50f93m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepalila mi sie zarowka podswietlajaca jeden z 6-ciu przyskow na panelu sterowania szybami po stronie kierowcy.

Czy ktos z Was moze wie jak to rozebrac i dostac sie do zarowek? Nie mam zielonego pojecia czy panel jest na jakies zatrzaski czy jest jakis inny magiczny sposob na jego otworzenie, a nie chce nic robic na sile.

Moze ktos ma instrukcje serwisowa do Murano i moglby podrzucic? Tam wszystko powinno byc opisane.

 

9f11f98f8ea50f93m.jpg

 

przełącznik jest mocowany z tyłu na uchwycie plastikowym a z przodu na blaszce ,którą trzeba podgiąć żeby wyjąc cały wyłącznik.

Nie wiem dokładnie ale tam raczej nie ma żarówek tylko diody.Mam orginalną płytę serwisową do tego auta -mogę Ci sprzedac-cena 125 złotych za pobraniem.

post-23634-1256753924,1295_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terrano1 - dzieki za informacje, jak bede mial chwile czasu sprobuje to rozebrac, pewnie znajac zycie za kilka miesiecy :(

Za sprzedaz serwisowki wielkie dzieki, ale na razie nie skorzystam.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terrano1 - dzieki za informacje, jak bede mial chwile czasu sprobuje to rozebrac, pewnie znajac zycie za kilka miesiecy :(

Za sprzedaz serwisowki wielkie dzieki, ale na razie nie skorzystam.

Pozdr,

 

mam serwisowke podaj swoj namiar to nagram ci i wysle pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...