Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Tykanie w 2.0TD


Grammatik_2004

Recommended Posts

Witam Panowie ja mianowicie z zapytaniem.

Chciałem się dostać do nastawnika..Pokonałem ta dziwna śrubę wykręciłem ja i poszedłem z piłować ja na klucz nasadowy 7.Po wkręceniu śruby odpaliłem samochód i wydawało mi się ze gdzieś właśnie z pompy wtryskowej dochodziło tykanie równe dosyć słyszalne dla ucha więc nie wiem czy mi się wydaje i wcześniejszy nie nasłuchiwałem czy coś tam przestawiłem odkręcając śrubę dodam ze wbijałem nasadkę na te dziwna śrubę....A wydaje mi si ze tykania przedtem nie słyszałem..

Może ktos ma podobne tykanie może to normalna sprawa . :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rychuo@wp.pl

Miałem podobnie, z ta różnicą że tykanie pojawiło się bez żadnej ingerencji w silnik jakieś 2 miesiące temu. Pojawiło się nagle gdzieś przy pompie. Zaniepokoiłem się, wiec pojechałem do mechaników na diagnozę. Obejrzeli, posłuchali i powiedzieli: "Panie jeździ? Traci moc? Dymi? Komputer pokazuje błąd? Jak nie to jeździć i d*py sobie niezawracać":)Tak więc nic nie robiłem a 'tykanie" samo zanikło. Dla pewności podjedź do jakiegoś dobrego mechanika od diesli, niech rzuci okiem na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Być może pasek napędzający pompę wtryskową ociera gdzieś o obudowę - jeśli wykręcałeś jakąś śrubkę z obudowy paska. Spróbuj te śruby podociskać.

Link to comment
Share on other sites

u mnie też tyka na wolnych obrotach, jak zwiększę obroty silnika powy.1200obr/min przestaje

znajomy mechanik stwierdził iż to vacum i żeby się nie przejmować.Więc śmigam dalej już 2 miesiąc i nic się nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...