Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Tykanie w 2.0TD


Gość Grammatik_2004

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grammatik_2004

Witam Panowie ja mianowicie z zapytaniem.

Chciałem się dostać do nastawnika..Pokonałem ta dziwna śrubę wykręciłem ja i poszedłem z piłować ja na klucz nasadowy 7.Po wkręceniu śruby odpaliłem samochód i wydawało mi się ze gdzieś właśnie z pompy wtryskowej dochodziło tykanie równe dosyć słyszalne dla ucha więc nie wiem czy mi się wydaje i wcześniejszy nie nasłuchiwałem czy coś tam przestawiłem odkręcając śrubę dodam ze wbijałem nasadkę na te dziwna śrubę....A wydaje mi si ze tykania przedtem nie słyszałem..

Może ktos ma podobne tykanie może to normalna sprawa . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, z ta różnicą że tykanie pojawiło się bez żadnej ingerencji w silnik jakieś 2 miesiące temu. Pojawiło się nagle gdzieś przy pompie. Zaniepokoiłem się, wiec pojechałem do mechaników na diagnozę. Obejrzeli, posłuchali i powiedzieli: "Panie jeździ? Traci moc? Dymi? Komputer pokazuje błąd? Jak nie to jeździć i d*py sobie niezawracać":)Tak więc nic nie robiłem a 'tykanie" samo zanikło. Dla pewności podjedź do jakiegoś dobrego mechanika od diesli, niech rzuci okiem na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tyka na wolnych obrotach, jak zwiększę obroty silnika powy.1200obr/min przestaje

znajomy mechanik stwierdził iż to vacum i żeby się nie przejmować.Więc śmigam dalej już 2 miesiąc i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...