Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/P11.144] Bezpieczeństwo


Gość truszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się może ktoś czy w p11.144 zaszły jakieś zmiany w bezpieczeństwie biernym w porównaniu do P11 ? Bo z tego co znalazłem na necie to P11.144 waży więcej niż P11 (o ile można wierzyć tym portalom, bo co strona to inne dane)

Co prawda primera z 97r w wypada prawie tak samo w testach zderzeniowych (przodem) jak almera po lifcie, więc nie wiem czy spodziewać się rewolucyjnych wzmocnień ;)

I przy okazji trochę chińszczyzny :)

 

I dane z euro NCAP

Primera

Almera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne poduchy coś tam podniosą bezpieczeństwo, choć lepiej jak auto ma solidną konstrukcję i nie nadrabia poduchami ;D

A jeszcze co do masy to mam w dowodzie 1325kg wbite. Te auto naprawdę tyle waży ? I czy p11 miała taką samą masę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój P11.144 TD waży 1365 wg dowodu. Co do bezpieczeństwa to mam nadzieję że ten ciężki silnik diesla zamortyzuje _ tfu tfu tfu - ewentualne uderzenie. W golfie III diesel zrobił robotę. Przyjął całego słupa na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że co auto i dowód to inne dane są wpisane :D Ale chyba najczęściej powtarzająca się wartość na internecie to waga koło 1270kg.

No i z tego co poszukałem to chyba jednak tylko blachy pozmieniali z przodu w p11.144, a żadnych wzmocnień poza dodatkiem w postaci bocznych poduch ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...