Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] problemy z filtrem oleju w 2,0 TD


Gość jaano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mial ktos moze problemy z filtrem oleju w silniku diesla - ja odkad mam diesla praktycznie dopiero filtr z chyba Nippon - jutro sprawdze (czarne tlo i czerwone litery z tego co pamietam) - zalatwia sprawe, oczywiscie zawsze zapomne jak go kupuje z jakiej firmy pasuje najlepiej - za pierwszym razem jak zmienialem olej i filtr w Norauto to pierwszy niepasowal-nie dalo sie go nakrecic (chyba JC), drugi jak przykrecili, to jak facio wyjezdzal z warsztatu to chyba prawie caly olej zszedl, dopiero w/w zalatwil sprawe, teraz jak wymienialem, wzialem automatycznie japonski drozszy i ...na skrzyzowaniu mi puscil (dobrze ze akurat znajomego wypuszczalem, bo zauwazyl wyciek, a tak nie wiem kiedy bym sie kapnal przez kontrolke) - dopiero znowy w/w zalozony na ulicy zalatwil sprawe - wlazlo 4 l oleju czyli prawie wszystko wylalo sie na droge, tez macie takie problemy?????

ten wlasciwy ma w miare gruby oring przytrzymany "warga", a poprzedni mial jeszcze kawalek plaskiej uszczelki i dopiero owal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adasko240

ty to dopiero masz problemy. ostatnio wymieniałem znajomemu w p11 2.0 td i on sam sobie kupił filtr w JP i nie było żadnego problemu. Może masz zwalony gwint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja po zakupie swojej P11 wagon 99' wymieniłem z defaulta wszystkie filtry i olej w silniku. Filtry kupowałem w InterCarsie i wszystko od razu pasowało. Filtry były jakiejś niemieckiej firmy - sprzedający powiedział, że te są lepsze od polskichi włoskich, a wcale nie były dużo droższe. Od wymiany oleju przejechałem 2000km i nic mi nie wycieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...