Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy kolektor z SR20DET będzie pasował do SR20DEH ?


Gość bhead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrki, że zakładam nowy temat ale w temacie o SSAC nie mogę nic dopisać bo jestem tutaj zbyt "zielony".

 

Jako, że parę dni temu zakupiłem Almerkę to zainteresował mnie temat zmian w wydechu.

Szukając coś ciekawego na ebay znalazłem coś takiego:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-200SX-91-94-95-98-2-0L-Stainless-Header-SR20DE_W0QQitemZ270478431723QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item3ef9c555eb

 

czy

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-200SX-91-94-95-98-2-0L-Stainless-Header-SR20DE_W0QQitemZ270479534104QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item3ef9d62818

 

 

i zaciekawiło mnie czy jest możliwość zamontowania tego do Almerki. Jeżeli tak to cena wygląda na b. okay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z 200sx nie masz szans zeby go zamontowac bo tak silnik jest umieszczony wzdłuznie :) a ty masz poprzecznie :) Podbij do Coobcia albo WujkaTrzciny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z 200sx nie masz szans zeby go zamontowac bo tak silnik jest umieszczony wzdłuznie :) a ty masz poprzecznie :) Podbij do Coobcia albo WujkaTrzciny :)

 

Tak też mi się wydawało. Zmyliły mnie opisy na innych aukcjach o kolektorach do 200SX i do Primery GT ;) No tak ale to amerykanie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

200sx na rynek amerykański to zupełnie nie ten sam 200sx, którego znamy w PL. Buda ala Almera/Sentra, napęd przedni, silnik SR20DE ustawiony poprzecznie (taki sam jak w Sentrach SE-R). Kolektorek oczywiście będzie pasował do twojej Almerki. Musisz tylko rozeznać temat czy jest kolektor 2,5" 2,25" czy 2".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200sx na rynek amerykański to zupełnie nie ten sam 200sx, którego znamy w PL. Buda ala Almera/Sentra, napęd przedni, silnik SR20DE ustawiony poprzecznie (taki sam jak w Sentrach SE-R). Kolektorek oczywiście będzie pasował do twojej Almerki. Musisz tylko rozeznać temat czy jest kolektor 2,5" 2,25" czy 2".

 

To ciekawe info, czyli amerykańskie S13 to tylko 240sx ? Czyli trzeba się zorientować na ebay.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać od razu, że ten kolektor nie jest do DETa tylko do DE. Ma inną konstrukcję i nie ma flanszy pod turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać od razu, że ten kolektor nie jest do DETa tylko do DE. Ma inną konstrukcję i nie ma flanszy pod turbo.

 

No ale zdjęcie zdjęciem a towar towarem - jeżeli u nas mogą być nie takie różnice na aukcjach to co dopiero u "hamburgerozjadaczy" :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta dwururka :

 

 

http://www.v-maxzone.pl/produkty/8033,sportowy-kolektor-wydechowy-nissan-sentra--200sx-ser-95-99r.html (należy link skopiować i wlkeić w pasek bo przez ten przecinek nie wciąga całego adresu)

 

dałem zapytanie czy do primer też by mieli ale narazie milczą.cena nie jest zła.sam kolektor wygląda jak w popularnym ssac-u więc nawet by się nie opłacało ciągnąć z USA albo UK.byłoby szybciej i taniej.

Edytowane przez koziro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...