Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kod błędu w P11


tomus75

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę pomocy co ten błąd oznacza P1206 F/INJ F/B 2 mechanior nie wiedział więc nic nie zapłaciłem za podłączenia do kompa ale martwi mnie to!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jest to błąd wtrysku sterującego lub pompy wtryskowej.

 

Z manuala:

Fuel injection feedback 2 (F/INJ F/B 2) - The fuel injection timing feedback system (consists of the ECM, fuel injection timing control valve and needle lift sensor) does not operate properly.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę pomocy co ten błąd oznacza P1206 F/INJ F/B 2 mechanior nie wiedział więc nic nie zapłaciłem za podłączenia do kompa ale martwi mnie to!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

i tu masz wszystko http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/37837-primera-poradniki-serwisowki-instr-obsugi-katalogi-obd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do mechanika rozebrał górę pompy nie znam się co to za część pogrzebał odpalił silnik wskoczył na krytyczne obroty nie dał sie wyłączyć jakoś go zadławił zgasł. Powiedział proszę przyjść jutro :( załamka!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz to daję 80% że ma diesla dlatego napiszę;

Załamka to jest mechanik który zdjął nastawnik z pompy i założył go bez wcześniejszego oznaczenia korpusu. Ciekawe czy pocełował jabłkiem w suwak. Jeśli nie to mogło dojść do zniszczenia nastawnika, a kazał Ci przyjść jutro bo pierdoła spanikował i dał sobie czas do jutra, że może uda mu się to ustawić

Co do kodu P1206 Injector Circuit Open / Shorted - Cylinder #6 Je st to awaria wtryskiwacza na szóstym cylindrze którego oczywiście nie ma w Primerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest to diesel zaraz wstanę od koma i pójdę powieszę go za fu...ę do sufitu

 

Panowie muszę powiedzieć że kolo złożył i działa wszystko już nie gaśnie jest ok:):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...