Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Skany zegarów do primerki

Guest gregor12
 Share

Recommended Posts

Guest gregor12

Witam wszystkich!!!

Pilnie poszukuję skany zegarów do primerki 91r. Mam zamiar zamówić i zamontować zegary indiglo tylko że w celu ich wykonania niezbędne są skany(najlepiej w formacie .bmp).

Wielkie dzięki za wszelką pomoc :)

Pozdrawiam

jak bedziesz mial te skany to daj znac, chetnie tez bym sie skusil :D

Guest piter_p12

A znasz może jakąś firmę w internecie która robi takie rzeczy (tzn. zegary indiglo)?

Pozdrawiam,

Piotr

Guest Dżodżo

Ja mam skany zegarow od P10 z obrotomierzem.Jak ktos chetny to moge przeslac, ale dopiero w sobote bo mam to w domu, a do domu wroce dopiero w sobote.

POZDRAWIAM.....

Guest Rafał L

Dobra znalazłem. wysłałem Ci mailem. Tylko tak jak mówię są z zegarkiem a nie z obrotomierzem. Sa w corelu więc nie wiem czy to dobrze czy nie?

Pozdrawiam

• 5 weeks later...
Guest ercikbercik

witam panowie ja tez mam wielką prośbe o przeslanie na mojego meila tych skanów z obrotomierzem do nisso p10 :D bede bardzo wdzieczny z góry dzieki

• 2 years later...

no wiem ze sa indiglo...i czy za przyzwoita cene to niewiem bo z inwenterami wychodzi 200zł + przesylka...a ja chce sobie jakies fajne zrobic.

Guest B_E_R_E_K

to jak z tymi tarczami ma ktos cos ?? jak tak to bardzo prosilbym bo tez poszukuje i nigdzie nie moge znalezc :/ i nie piszcie ze mam jakies tam gotowe bo chce sobie zrobic wedlug wlasnych upodoban i dopiero bawic sie zeby to w jakis madry sposob przeniesc na folie. a poza tym nawet gdyby to 150 zl to jest troche za drogo :/ wole sobie furke zalac albo kupic cos bardziej praktycznego za taka kase... z gory dzieks i pozdro for all