Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ZEGARY, AUDIO, NAWIGACJA


romanista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

temat chyba nie był poruszany - przynajmniej ja się na niego nie natknąłem.

 

Chciałbym wymienić zegary na europejskie bez skali w milach. Czy mozna wymienic lub nałożyć samą skalę. Może macie pomysł jak zrobic białe tarcze zamiast zółtych?

 

Podobnie rzecz się ma odnośnie panelu radia, wyświetlacza - niestety w mojej wersji jest monochromatyczny a chciałbym wymienić na kolorowy, dołożyć nawigację etc.

Na Allegro widziałem sporo tego sprzętu do kupienia z rozbitych aut i pomyślałem że moze wymieniłbym radio, wyświetlacz i zainstalował to u siebie. Ma ktos doświadczenie w tym temacie? Jest to do zrobienia?

 

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

Witam,

temat chyba nie był poruszany - przynajmniej ja się na niego nie natknąłem.

 

Chciałbym wymienić zegary na europejskie bez skali w milach. Czy mozna wymienic lub nałożyć samą skalę. Może macie pomysł jak zrobic białe tarcze zamiast zółtych?

 

Podobnie rzecz się ma odnośnie panelu radia, wyświetlacza - niestety w mojej wersji jest monochromatyczny a chciałbym wymienić na kolorowy, dołożyć nawigację etc.

Na Allegro widziałem sporo tego sprzętu do kupienia z rozbitych aut i pomyślałem że moze wymieniłbym radio, wyświetlacz i zainstalował to u siebie. Ma ktos doświadczenie w tym temacie? Jest to do zrobienia?

 

pozdrawiam.

Witaj ja wymieniłem ale cały licznik kupiłem na allegro z europejczyka i działa bez problemów ale musisz zwrócic uwagę np czy kontrolki są takie same ja np miałem w starym liczniku kontrolkę do spryskiwaczy a w europejskim jej już nie mam co do reszty to może byc problem bo musisz szukac sprzętu z tego samego rocznika ponieważ zdaża się że mogą wtyczki nie pasowac a w autkach z europy panel sterowania klimą jest dla jednostrefowej.Tarcze same też się da wymienic bo rozbierałem stary licznik zatanawiam się nad zmianą koloru na niebiesko ale to są koszty zaprzyjażniony elektronik mówił że to wykonalne nawet da się zmienic folie na tym mono wyświetlaczu tak aby świecił w wybranym kolorze ale to kilka dni roboty i barak autka no chyba że kupisz drugie radio i panel i podmnienisz ale to dodatkowe koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to drugie za***iste!!! z klima i caym panelem do navi na suficie!!!

 

dr slawoo - dzieki za wskazówki odnośnie sprawdzenia wtyczek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...