Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Kto ma nissana sunny B-12 ????

Guest aartekk
 Share

Recommended Posts

Guest aartekk

Witam!!!

Odnosze wrażenie że tylko Ja mam nissan B-12, będę wdzięczny jeżeli ktoś podzieli się informacjami na jego temat, i prosze się wpisywać jeśli jesteście posiadaczami tego cuda.

Pozdro

Guest morbid
Witam!!!

Odnosze wrażenie że tylko Ja mam nissan B-12, będę wdzięczny jeżeli ktoś podzieli się informacjami na jego temat, i prosze się wpisywać jeśli jesteście posiadaczami tego cuda.

Pozdro

siema,ja też mam sunnego B12 89r 1,7D(kombi tył podobny do poloneza?)staram się go wyprowadzić na prostą bo poprzedni wł.wcal nie dbał o ten wózek.Mam trochę roboty ale bedzie O,K pozdrawiam morbid

Guest aartekk

Do morbid

Jeśli chodzi o części to ja zamawiałem od kolesia z Parczewa bo ma nisska na części. jego nr tel to 695 027 595

I jeszcze jeden nr do innego kolesia 504 798 410.

Pozdrawiam

Guest morbid

witam,dzięki za nr. telefonów, dzwoniłem i pytałem gości ale te części które mnie interesują już sprzedane :? Ale się nie martwię jak nie tu to gdzieś indziej się znajdzie pozdrawiam :wink:

• 6 months later...

helou:P tez posiadam soniacza b12 coupe:) autko leciwe i sprawialo mi problemy poczatkowo gdyz stalo z pol roku pod chmurka u poprzedniego wlasciciela:( oj duzo pracy (i PLN:() mnie kosztowalo doprowadzenie go to przyzwoitego stanu:/ jeszcze mi sie szukuje pare napraw ale zime przejezdze:)

• 4 weeks later...
  • 5 months later...

Witam mój b12 jest z 1988. Kupiłem w lipcu 2005 lpg założone w pazdzierniku 2005 dużzo robie km a zadowolony jestem bardzo. Zobaczcie zdjęcia są na forum w dziale FILMY i Zdiecia. Miałem duzy problem ze wspomaganiem kierownicy, ale już po kłopocie . Jak macie zapytania to walcie na forum lub piszcie na GG. Pozdrawiam Mój b12 co całkiem fajne autko. Zbieram się do wymiany spojlera ale z kasa wiecznie krucho . POzdrawiam! :)

• 5 months later...

Hej, witam posiadaczy B12 Coupe. Jestem szczęsliwym posiadaczem od miesiąca. Macie może namiary na jakies częsci?? Szukam tylnej blendy między lamy, ma być cała czerwona z nowszej wersji. Pozdr.

Ps. Poniżej jest link, możecie zobaczyc moją furkę