Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kto ma nissana sunny B-12 ????


Gość aartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Odnosze wrażenie że tylko Ja mam nissan B-12, będę wdzięczny jeżeli ktoś podzieli się informacjami na jego temat, i prosze się wpisywać jeśli jesteście posiadaczami tego cuda.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Odnosze wrażenie że tylko Ja mam nissan B-12, będę wdzięczny jeżeli ktoś podzieli się informacjami na jego temat, i prosze się wpisywać jeśli jesteście posiadaczami tego cuda.

 

 

Pozdro

 

siema,ja też mam sunnego B12 89r 1,7D(kombi tył podobny do poloneza?)staram się go wyprowadzić na prostą bo poprzedni wł.wcal nie dbał o ten wózek.Mam trochę roboty ale bedzie O,K pozdrawiam morbid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do morbid

Jeśli chodzi o części to ja zamawiałem od kolesia z Parczewa bo ma nisska na części. jego nr tel to 695 027 595

I jeszcze jeden nr do innego kolesia 504 798 410.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,dzięki za nr. telefonów, dzwoniłem i pytałem gości ale te części które mnie interesują już sprzedane :? Ale się nie martwię jak nie tu to gdzieś indziej się znajdzie pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

helou:P tez posiadam soniacza b12 coupe:) autko leciwe i sprawialo mi problemy poczatkowo gdyz stalo z pol roku pod chmurka u poprzedniego wlasciciela:( oj duzo pracy (i PLN:() mnie kosztowalo doprowadzenie go to przyzwoitego stanu:/ jeszcze mi sie szukuje pare napraw ale zime przejezdze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam mój b12 jest z 1988. Kupiłem w lipcu 2005 lpg założone w pazdzierniku 2005 dużzo robie km a zadowolony jestem bardzo. Zobaczcie zdjęcia są na forum w dziale FILMY i Zdiecia. Miałem duzy problem ze wspomaganiem kierownicy, ale już po kłopocie . Jak macie zapytania to walcie na forum lub piszcie na GG. Pozdrawiam Mój b12 co całkiem fajne autko. Zbieram się do wymiany spojlera ale z kasa wiecznie krucho . POzdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej, witam posiadaczy B12 Coupe. Jestem szczęsliwym posiadaczem od miesiąca. Macie może namiary na jakies częsci?? Szukam tylnej blendy między lamy, ma być cała czerwona z nowszej wersji. Pozdr.

Ps. Poniżej jest link, możecie zobaczyc moją furkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiary na jakies częsci?? Szukam tylnej blendy między lamy, ma być cała czerwona z nowszej wersji. Pozdr.

 

Pers2004 może cos z tego cie zainteresuje:

http://www.allegro.pl/item145540285_nissan...16v_czesci.html

Spoko stary, dzięki za pomoc i na dodatek tylko 25 km ode mnie :D Wielkie thank you :D .zaraz będę tam dzwonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...