Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

swap ga14de na ga16de


Gość tomas.ns

Rekomendowane odpowiedzi

witam

tak jak w temacie czyli jakie niespodzianki mnie czekaja aby przelozyc ten silnik ? do n15 ?? mam silnik razem ze skrzynia + komp bez wiazki jak juz zauwazylem to przepustnice sie roznia jakims tam czujnikiem czy jest cos jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

trzeba zmienic kolo zamachowe jesli zostawiasz stara skrzynie biegow ... a sprzeglo obojetnie jakie ...oprocz tego w primerce inaczej jest montowany rozrusznik ale z tym nie ma problemu ...wiecej doczytasz w mojej prezentacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra

swap zrobiony :)

pozostałem przy starej skrzyni bo od primery były jaja ....

mianowicie za długie półosie były ;/ od almery nie podeszly inna piasta i inny wieloklin co w skrzynie wchodzi

ale mam problem z kompem nie wiem czy nie jest ujarany czy może też jest inny

jak go ząłozyłem to nie odpalil nawet pompa paliwa nie zatrybila po przekreceniu stacyjki ma ktoś jakieś info co do kompa czy byly takie same w almie i primie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompa, elektryki oraz osprzętu silnika miałeś nie ruszać... wszystko ze swojego 1,4 miałeś zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to co, ma to chodzic na kompie od 1.4 ?? troche tak jak by mu wachy juz brakowalo przy 5 tys :/ osprzęt z 1.4 zostawiłem alternator rozrusznik itp .. myslalem ze komp od silnik spoko przypasuje do tego motoru ??

 

na chłopski rozum to chyba w 1.4 i w .16 sa inne mapy zapłonu i dawkowanie paliwa ?? to powinno byc jeszcze lepiej jak zapodam kompa od 1.6 tylko czy podejdzie od almery ?? bo od primery nie idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazowe mapy wiele się nie różnią, zresztą przepływomierz poweitrza i tak zadba o odpoweidni skład mieszaki.

Pal to na kompie z 1,4 i się niczym nie przjmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...