Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

duże spalanie


Gość cezary

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem posiadaczem nissana terrano1 a raczej pickupa i mam mały problem ze spalaniem na 70L ciezko zrobic 400km no chyba mała przesada? jest tam silnik 2.5 diesel bez turbiny wymienłem wszystkie filtry i bez zmian odpala rano bez problemu jak sie rozgrzeje tez a do tego spalania jeszcze dymi na czarno przy przyspieszaniu ale oleju nie bierze czy to mogą byc lejące wtryski? pomóżcie z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Wszystko na to wskazuje, że leją wtryski.

Sprawdzenie ich to wydatek ok. 100 zł. nie licząc wymontowania ale jeśli je trzeba robić to już minimum 100 zł., ale na jeden wtrysk. Jeśli chcesz je sam wymontować i zamontować to przed ich wymontowaniem popytaj po sklepach lub tam gdzie będą je robić o nowe podkładki pod wtryskiwacze i przewody paliwowe. Niekiedy można złożyć na starych ale nie zawsze. W serwisie Nissana jedna podkładka kosztuje 7 zł. więc razy 8. Miedziane pod sam wtrysk dopasujesz ze zwykłych podkładek miedzianych w sklepach motoryzacyjnych ale pod przewody paliwowe przychodzą aluminiowe z dwoma otworkami i te trudniej dostać nawet w warsztatach.

Co prawda masz inny silnik ale wtryskiwacze mogą być takie same albo chociaż same podkładki bo w końcu są znormalizowane. Jeśli potrzebujesz wymiary tych podkładek to później mogę je podać abyś nie musiał ich szukać już po wymontowaniu wtrysków. Mogę też załączyć ich zdjęcie bo mam nawet nowe w zapasie.

 

Powodzenia

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...