Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe radio...


Gość kokosos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

za pewien czas dostaje od ojca pathfinderka rocznik 2008 i juz troche zaczynam go modyfikowac wizualnie,

wpadlem na pomysl z wymiana radia na jakies z ekranem LCD... Czy ktos moze podejmowal sie juz takiego wyzwania?

Jesli tak to prosze o jakies porady "co i jak"

 

planuje zalozyc cos takiego:

 

http://www.iphonetechzone.com/wp-content/uploads/2009/01/ixa-w404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś mieć większych kłopotów, zaopatrz się tylko w przejściowkę ISO oraz przejściówkę do anteny radiowej (Nissam ma tam jakiś kosmiczny wynalazek).

 

Minusem jest utrata sterowania z kierownicy, jak również utrata sterowania funkcjami komputera pokładowego! Zostaje ci tylko przełączanie pokrętełkiem.

Jak już wrzucasz taką stację multimedialną, to warto założyć z tyłu kamerkę i pociągnąć te kabelki - cofanie staje się wtedy przyjemnością i na parkingu podziwiasz sam siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś mieć większych kłopotów, zaopatrz się tylko w przejściowkę ISO oraz przejściówkę do anteny radiowej (Nissam ma tam jakiś kosmiczny wynalazek).

 

Minusem jest utrata sterowania z kierownicy, jak również utrata sterowania funkcjami komputera pokładowego! Zostaje ci tylko przełączanie pokrętełkiem.

Jak już wrzucasz taką stację multimedialną, to warto założyć z tyłu kamerkę i pociągnąć te kabelki - cofanie staje się wtedy przyjemnością i na parkingu podziwiasz sam siebie :)

 

 

 

a te przejsciowki w nissanie dostane, czy w jakims car audio?:)

 

i jeszcze: jesli radio ma funkcje sterowania fabrycznego czy jakos tak, to nie da rady z kierownicy napewno?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem odpowiednie przejściówki na allegro.

Niektórzy producenci chwalą się że potrafią podpiąć się do firmowego sterowania, ale to wyjątki. Chyba że jeszcze nie jest za późno abyś zmienił model radia, wtedy być może Clarion działałby ze sterowaniem? Chodzi o to, że fabryczne to Clariony i może w jakimś stopniu będą zgodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem odpowiednie przejściówki na allegro.

Niektórzy producenci chwalą się że potrafią podpiąć się do firmowego sterowania, ale to wyjątki. Chyba że jeszcze nie jest za późno abyś zmienił model radia, wtedy być może Clarion działałby ze sterowaniem? Chodzi o to, że fabryczne to Clariony i może w jakimś stopniu będą zgodne.

 

 

 

A sam jakie radio wlozyles?

Masz moze zdjecie jak to wszystko razem ze soba wyglada? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio prawdopodobnie Ci się zmieści (glownie chodzi o kieszeń montażową) ale o ramce maskującej (tej plastikowej cienkiej do okoła radia) to raczej możesz chyba zapomnieć. Ja próbowałem do swojego założyć radio Pioneera i ramka się nie mieściła - miejsca (po szerokości) było ledwo na kieszeń. Teraz zastanawiam się na czymś takim http://www.allegro.pl/item808403294_stacja_multimedialna_nissan_x_trial_qashqa.html ale to są jakieś bezfirmowe sprzęty i nie wiadomo jak grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...