Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Łożysko koła przód P12


sebek31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem , bylem dzisiaj u mechanika bo mam luzy na przednich kolach, mechanik zdiagnozował ze sa to łożyska ale nie wykluczone ze takze piasty sa do wymiany. Doradził zebym kupił jedna piaste i łozysko i jak rozbierze koło to bedzie widział.Koszt orginalnej piasty w serwisie 1680zł, dostane zamienik czy szukac na aukcjach i kupic z rozbiorki. Czy kupic same łozyska i zaryzykowac wymiane samych łozysk.

 

Prosze o rade jak rozwiazac ten problem bo jak kupie piasty a nie beda potrzebne to wtopie kase

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piastami to bym sie wstrzymal na poczatek.

jako ze maja luz na przodzie, lozyska, to i powinny huczec w czsie jazdy jak sa do wymiany

A dobrze byly dokrecone polosie, bo one trzymaja calos do kupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mechanik jak jechał samochodem to nic nie słyszał zadnych szumów, a dokrecili tylko nakretke ( ta na środku jak sie sciagnie kołpak z logiem nissana uprzedzam juz ewentualne pytania nie chodzi o nakretki koła)dokrecili i sie troche zmiejszyło, ale jak ruszał kolem to dalej byly luzy ale nie takie jak przed dokreceniem.A wyszło to jak chcialem ustawic zbieznosc to nie umieli. I nie wiem czy mam kupic te łozyska i wymienic, czy te luzy sie skasują? Czy moze inna jest przyczyna tych luzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jak w 1 miejscu nie umieli jak napisales ustawic zbieznosci, to nie jest powiedziane ze w innym nie dadza sobie rady :) jedz do innego punktu ustaw zbieznosc nie opieraj sie na 1 opinii jak nie ustawia to przeciez za proby im placic nie bedziesz tylko za zrobiona robote ...., no i nie opieraj sie na cenach w ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...