Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] podlaczenie alarmu pod centralke zamka


klonek

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam założony alarm nie fabryczny. Centralny zamek w kluczyku i dodatkowy pilot do alarmu chciałbym przerobić to żeby uzbrajać alarm i zamykać auto tylko z pilota w kluczyku da się to jakoś przerobić żeby szedł sygnał na alarm i go uzbrajał po wciśnięciu guzika na kluczyku??

czy wchodzi w grę tylko alarm bezpilotowy i oczywiście koszty z jego zakupem których chciałbym uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też mam alarm i wygląda, że jest nie fabryczny, został zamontowany przez ASO w dniu zakupu, tak mam wstęplowane w książce gwarancyjnej, i wszystko u mnie działa z jednego kluczyka i pilota w nim. Myślę, że w Twoim przypadku wszystko zależy od możliwości posiadanego przez Ciebie alarmu, tzn możliwości załączania/wyłączania go "po kablu". Jeżeli możesz go uzbroić/rozbroić jedynie z pilota, a z kabla nie da rady, to pewnie będzie Cię czekać zakup innego alarmu. Jeżeli jednak Twój alarm można też uzbroić/rozbroić z kabla, to pewnie trzebaby go podpiąć pod kable od zamka centralnego.

Tak bym to widział na moją prostą makówkę, ale może błednie kombinuję, bo w temacie jestem zielony. Może odezwie się ktoś, komu alarmy nie są obce. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Centralka Alarmu musi mieć opcje sterowania centralnym tzn sygnał impuls masowy na zamkniecie i otwarcie drzwi. Trzeba to sterowanie podłączyć do centralnego w aucie. Jakby co w P11 jest fabryczna kostka alarmu z wejściami do sterowania. Jak dojdziesz co i JAK ze swoja centralka alarmu to mogę podpowiedzieć gdzie się wpinać w auto.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...