Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głowica 1,6 16V


Gość Zbowo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czopochrup

jedynie ci allegro pozostaje albo szroty ;] ew. serwis ale tam bez wygranej w totka nie wchodz :D

 

na allegro nie wiedzalem glowic do 1.6 sa do 2.0 i diesli... ew. kup caly silnik ale to wydatek ~2000 zl + przekladka

 

nie da sie starej glowicy pospawac ? to bylby najmniejszy koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie ci allegro pozostaje albo szroty ;] ew. serwis ale tam bez wygranej w totka nie wchodz :D

 

na allegro nie wiedzalem glowic do 1.6 sa do 2.0 i diesli... ew. kup caly silnik ale to wydatek ~2000 zl + przekladka

 

nie da sie starej glowicy pospawac ? to bylby najmniejszy koszt

podobno pekla w takim miejscu ze nie moga pospawac na allegro i szrotach nie znalazlem nawet calego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielopunktowy wtrysk paliwa czy mono jak wielopunkt to jest caly silnik http://moto.allegro.pl/item817378198_nissan_serena_silnik_kpl_1_6_16v_180_tys_km.html

albo inaczej odezwij sie jaki konkretnie masz to moce caly silnik bede mial nie drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielopunktowy wtrysk paliwa czy mono jak wielopunkt to jest caly silnik http://moto.allegro.pl/item817378198_nissan_serena_silnik_kpl_1_6_16v_180_tys_km.html

albo inaczej odezwij sie jaki konkretnie masz to moce caly silnik bede mial nie drogo

pomylilem sie co do roku 97r. wielopunktowy wtrysk 1.6 16v

 

a sama glowice mozesz mi sprzedac????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro powinienem dokladnie wiedziec

 

Zbowo jak bedziesz przegladał post to jest cały silnik po 140tys. od primery 105 konnej, blok moze nie pasowac ale głowica jak najbardziej pasuje za calośc krzyczy sobie 850 zł plus koszty przesyłki. pezebieg silnika jest udokumentowany. rzuc mi na maila zdjecie głowicy od góry zeby sie upewnic czy bedzie pasowała bo były dwa rodzaje silnika 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kolego Ja mam resztę mojego silnika 1.6 na wielo więc w poniedziałek się odezwij to dam znać czy głowica cała;)

witam jesli to jeszcze aktualne to jestem zainteresowany sory ze tak pozno ale znalazlem taka glowice facet mi ja slal 2 tyg. potem swieta a jak doszla to okazalo sie ze jest tak popekana ze nie da sie z nia nic zrobic i znowu jestem w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...