Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 Primera - el. szyby


P11DK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukałem trochę ale nie znalazłem info na temat który mnie nurtuje. Otóż Jutro kupuję Nissana Primerę P11 z 1997 roku silnik benzyna 2.0.

 

tematem jest elektryczna szyba prawa (pasażera)

Lewa szyba zamyka się jak w każzdym innym aucie albo skokowo lub po przytrzymaniu kilku sek zamykanie jest automatyczne. szyba prawa natomiast tylko zamyka sie skokowo (tylko wtedy jak sie trzyma przycisk). Czy to normalne aby było to w kazdych szybach inaczej. W poprzednich autach jak miałem innych marek system zamykania szyb był zawsze ten sam.

 

Proszę o jasne mi wyjaśnienie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukałem trochę ale nie znalazłem info na temat który mnie nurtuje. Otóż Jutro kupuję Nissana Primerę P11 z 1997 roku silnik benzyna 2.0.

 

tematem jest elektryczna szyba prawa (pasażera)

Lewa szyba zamyka się jak w każzdym innym aucie albo skokowo lub po przytrzymaniu kilku sek zamykanie jest automatyczne. szyba prawa natomiast tylko zamyka sie skokowo (tylko wtedy jak sie trzyma przycisk). Czy to normalne aby było to w kazdych szybach inaczej. W poprzednich autach jak miałem innych marek system zamykania szyb był zawsze ten sam.

 

Proszę o jasne mi wyjaśnienie sytuacji.

że tak powiem cos jest do d*py :) moze silniczek szyby pada... powinno zamykac się po nacisnieciu guzika z tym, że pasażera szybka nie ma dwóch mozliwości zamykania pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem cos jest do d*py :) moze silniczek szyby pada... powinno zamykac się po nacisnieciu guzika z tym, że pasażera szybka nie ma dwóch mozliwości zamykania pozdrawiam

 

 

Czyli rozumiem że wszystko jest w porządku.

 

Lewa szyba ma dwie opcje zamykania/otwierania

1. stopniowe

2. po dłuższym przytrzymaniu guzika szyba zamyka/ sie otwiera na maxa

 

 

Prawa natomiast posiada tylko punk 1.

 

 

Co do silnika do nie mam zastrzezen, wszystko gra.

 

 

Dla mnie to trochę dziwne ale jak tak mowisz ze to normalne aby dwie szyby miały rozne stopnie działania to OK. Poprostu nie spotkałem sie w innych markach z takim rozróżnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że wszystko jest w porządku.

 

Lewa szyba ma dwie opcje zamykania/otwierania

1. stopniowe

2. po dłuższym przytrzymaniu guzika szyba zamyka/ sie otwiera na maxa

 

 

Prawa natomiast posiada tylko punk 1.

 

 

Co do silnika do nie mam zastrzezen, wszystko gra.

 

 

Dla mnie to trochę dziwne ale jak tak mowisz ze to normalne aby dwie szyby miały rozne stopnie działania to OK. Poprostu nie spotkałem sie w innych markach z takim rozróżnieniem.

 

 

Dobrze zrozumiałeś że lewa szyba ma 2 sposoby otwarcia czy zamknięcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...