Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie kupić plastikowe nakładki na błotniki ?


LOOPA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś dawno szperając w necie widziałęm coś takiego, jednak zapomniałem gdzie, dzisiaj widziałem NAVARĘ z tym czymś i chciałbym jednak to mieć :)

 

Dodatkowo są też takie nakładki na drzwi i zderzak przedni, może wpisuję coś nie tak w google albo.... tutaj też szukałem ale jakoś nic nie znalazłem...

 

pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci pewnie o to:

http://www.allegro.pl/item819318554_nissan_navara_tangier_wide_poszerzenie_hit.html

Ale 10k zł to chyba trochę szalona cena... Lepiej kupić zderzak ARB i windę...

 

A tu masz same poszerzenie nadkoli

http://www.allegro.pl/item819360311_nissan_navara_el_paso_wide_poszerzenie_nadkoli.html

 

A znalezienie tego na allegro zajęło mi minutę. Wpisałem navara w dziale części i już.

Pozdrawiam

Edytowane przez faja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie o to mi chodziło mam zdjęcia w komórce spróbuję je gdzieś wstawić to może będzie łatwiej, generalnie był to czarny matowy plastik nakładany na błotniki i boczną część zderzaka na przodzie. Dobrze spasowany.

te to trochę wiocha.... nie obrażając nikogo jeśli ktoś to ma :), i musiałbym na głowę upaść żeby tyle kasy wybulić, wolałbym ARB jak piszesz.

 

tutaj mam zdjęcia tego http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php?r=new , a może jest na forum właściciel i podpowie :)

Edytowane przez loopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wprawdzie mam NP300, ale jak montowali mi plaska zabudowe w Lodzi, to mialem sporo czasu, aby rozejrzec sie po polkach. To, o co pytasz to nakladki ochronne na boki auta i zderzak. Nie widzialem nadkoli, ale zapytaj, czy maja lub beda. Wejdz na www.pickupdiablo.pl Tamtych elementow na boki i drzwi bylo duzo wiecej niz na zdjeciu Loopa, nawet na listwy przy drzwiach, ale ocen sam. Pytalem o cene, bylo cos ok.1500zl. Powodzenia.

Edytowane przez Plastus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie, właśnie, rozmawialęm z nimi niestety mają wszystkie malowane w kolorze nadwozia , na zamówienie różne modele itd ale takich jak te co sie podobają .... chyba nie mają, czekam na ostatecznego maila.

 

pytałem w ASO przy okazji obcierki, Pan zrobił wielkie oczy .... ale zdjęcie które podesłał em wygląda jakby pochodziło z firmowego katalogu. Zapytam jeszcze raz .

Edytowane przez loopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem w ASO przy okazji obcierki, Pan zrobił wielkie oczy .... ale zdjęcie które podesłał em wygląda jakby pochodziło z firmowego katalogu. Zapytam jeszcze raz .

 

Może trzeba by rozesłać maile z tymi fotkami do kilku salonów, być może znajdzie się ktoś kompetentny albo chociaż chętny do pomocy. ;) Ale znów z drugiej strony... ile oni za to będą chcieli? 3kpln, 4kpln? może się okazać że cena z kosmosu.

 

Pozdr

 

Rio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi wlaśnie rozsyłam maile do ASo.

 

no i już wiem , odpisali mi kosztuje to 2555zł ..... no to trochę za kawałek plastiku...

 

No i zostałem wyleczony, choć i tak taniej niż przypuszczałem.

Ta cena którą podałeś to netto czy brutto? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brutto tu całość

 

Nakładki na błotniki 2560 zł.brutto kpl. (przód i tył),

listwy boczne szerokie 3580 kpl,

listwy boczne (zdjecie katalogowe) 1215 zł.

Podane ceny są cenami brutto bez montażu.

 

to dużo za dużo jak na kawałęk plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni biorą te ceny?! Parodia. Daliby to w normalnej cenie i wiele osób z miłą chęcią by sobie założyło taki bajerek. A tak pewnie sprzedają kilka sztuk rocznie. Aż przypomniała mi się historia jak chciałem założyć relingi dachowe i rzucili cena 12 000 ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem kupić w salonie chromowane nakładki na lusterka, to usłyszałem cenę 800 zł z groszami. Już nie pytałem, czy brutto, czy netto. Przy drugim aucie wręczyli mi dumnie kartę stałego klienta ze zniżką na części i akcesoria 5-10 procent. Śmiech na sali. Ostatnio w salonie innej marki pytałem się o felgi szesnastki, aby założyć na zimę, krzyknęli 1500 brutto za sztukę i to bez opony. Widać, że zarabiają kokosy na częściach i dodatkach.

Edytowane przez luk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba wychodzą z założenia, że jak ktoś wydał ponad 100k pln na auto które piszczy, wylewa wodę z klimy do kabiny, zużywa sprzęgło po 90kkm i Bóg jeden wie co jeszcze, to takie 6 tys za komplet stalówek, albo kawałek plastiku za kilka tysięcy to pryszcz.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak :)

 

a właśnie co z tym wylewaniem klimy do kabiny, kiedyś miałem mokro po stronie pasażera, myślałęm że woda mi się wylała z butelki .... ale dzisiaj też zauważyłem że coś wilgotno... BYło już coś o tym ? zaraz sobie poszukam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Koleżanki i koledzy,

przebijam się przez treść forum i niektóre tematy są interesujące - jak ten. zatem go "odgrzeję". A moje pytanie dotyczy tego jak takie osłony się spisują w praktyce - czy trzymają się, oraz czy nie powodują rysowania lakieru (jeśli dostaje sie pod nie piasek itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam,

Panowie,czy ktoś może namierzył sprzedawcę nakładek na nadkola,o których mowa w tym temacie?Szukałem i na allegro i w Diablo,ale nie mogę namierzyć.To co jest na allegro,to są poszerzenia nadkoli,a to mnie nie interesuje,natomiast w Diablo pickup są za wąskie(zakrywają połowę nadkola).A widzę czasem navarę wyposażoną w te nakładki i dobrze to wygląda.Oczywiście o ASO nie pytam,bo wiadomo;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...