Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

VIN Terrano II


Gość Missiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pojechałem ostatnio na przegląd Terrano II i okazało się, że... nie ma numeru VIN. Podobno numer ma byc nabity na ramie z prawej strony za przednim kołem, niestety nie mogę go znaleźc... Bardzo proszę o zdjęcie gdzie ten numer się znajduje, lub szczegółowe wytłumaczenie. Jeżeli go nie znajdę, to co robic? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer masz ok 30 cm od końca drzwi przednich prawych na ramie patrząc od przodu samochodu. Załączam zdjęcie, może z niego coś wywnioskujesz. Rama może być pordzewiała więc ją w tym miejscu wyczyść szczotką drucianą.

 

Powodzenia w szukaniu.

post-21823-1258464279,1973_thumb.jpg

post-21823-1258465387,4182_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość majsterm3

Witam,

Od niedawna posiadam Terrano II i mam problem z tym numerem vin bo w miejscu, o którym kolega pisze tych numerów nie ma. Co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztofs

Witam,

Od niedawna posiadam Terrano II i mam problem z tym numerem vin bo w miejscu, o którym kolega pisze tych numerów nie ma. Co teraz?

 

Te numery są bardzo słabo wybite, łatwo je przeoczyć. Poszukaj jeszcze dokładnie z latareczką świecąc wzdłuż ramy.

Chyba,że rama w tym miejscu ma już wstawkę.

Brak numerów zazwyczaj w niczym nie przeszkadza. Diagności ich nie szukają (chyba, że jakiś bardzo nadgorliwy) wystarczy numer z tabliczki znamionowej. Jeśli przy niej nie było nic kombinowane, a rama nie wygląda na wymienianą, to nie powinno nic wzbudzić podejrzeń.

 

Jeszcze jedno, może masz numer w innym miejscu, jak kolega w terrano I. Przeczytaj ostatni post z tego tematu: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/53880-numery-ramy-i-nadwozia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...