Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Safari TD42


Gość Safari TD42

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Safari TD42

Witam wszystkich Czlonkow tego forum,

 

Jestem nowym na tym forum, chcialbym nawiazac kontact z wlascicielami Nissanow w Polsce , mieszkam w BC Kanada jestem wlascicielem Nissana Safari TD42 jest to Japonski samochud sprowadzony do Kanady

obecnie 60000 km auto w oryginalnym fabrycznym stanie. Poszukuje mozliwosci zalozenia Turbo do tego silnika ,oraz dostemp do czesci zamiennych.Uzuwam ten pojazd do pracy jezde dlugie odleglosci calym rokiem czasem w extremalnych i odizolowanych czesciach wyspy Vancouver island.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich , postaram sie wlozyc kilka zdjec abysci mogli zobaczyc mojego Safari

 

Do uslyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje mozliwosci zalozenia Turbo do tego silnika ,oraz dostemp do czesci zamiennych.

Z Turbo nie jest tak prosto ...

Musisz zdjęć miskę i zobaczyć najpierw czy masz listwę przez którą wstrzykiwany jest olej na denko tłoka w celu jego chłodzenia

Jeżeli nie masz to Twój silnik nie jest przystosowany pod Turbo

Napisz który masz rok produkcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Safari TD42

Witam wszystkich Czlonkow tego forum,

 

Jestem nowym na tym forum, chcialbym nawiazac kontact z wlascicielami Nissanow w Polsce , mieszkam w BC Kanada jestem wlascicielem Nissana Safari TD42 jest to Japonski samochud sprowadzony do Kanady

obecnie 60000 km auto w oryginalnym fabrycznym stanie. Poszukuje mozliwosci zalozenia Turbo do tego silnika ,oraz dostemp do czesci zamiennych.Uzuwam ten pojazd do pracy jezde dlugie odleglosci calym rokiem czasem w extremalnych i odizolowanych czesciach wyspy Vancouver island.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich , postaram sie wlozyc kilka zdjec abysci mogli zobaczyc mojego Safari

 

Do uslyszenia

Rok produkcji 1990 LWB Wysoki dach 4 drzwi kierownica jest z prawej strony TypY60 TD42 non turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji 1990 LWB Wysoki dach 4 drzwi kierownica jest z prawej strony TypY60 TD42 non turbo

Jaki masz kolor pokrywy zaworów ... czarny czy srebrny ?

Pytam bo po kolorze pokrywy zaworów można ustalić czy motorek nadaje się pod turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Safari TD42

Jaki masz kolor pokrywy zaworów ... czarny czy srebrny ?

Pytam bo po kolorze pokrywy zaworów można ustalić czy motorek nadaje się pod turbo ;)

 

 

Pokrywa zaworowa jest srebrna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywa zaworowa jest srebrna

To masz na 99 % silnik przystosowany pod Turbo

... ale i tak trzeba zrzucić miskę i sprawdzić na 100 % ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Safari TD42

To masz na 99 % silnik przystosowany pod Turbo

... ale i tak trzeba zrzucić miskę i sprawdzić na 100 % ;)

 

Dzieki bardzo, moze wiesz gdzie mogbym kupic oryginal turbo w kraju i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...