Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera 1.6 SR - najszybsza 1,6 w kraju :)


Gość scribler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scribler

Nie no widze naprawde nieźle wyszło naprawde wielkie zdziwienie :) Coobcio a mod rozrządu robiłes też ? Nawet lepiej śmiga teraz po wczorajszej przejażdzce :P trzeba bedzie tez u mnie coś działać po zimie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no widze naprawde nieźle wyszło naprawde wielkie zdziwienie :) Coobcio a mod rozrządu robiłes też ? Nawet lepiej śmiga teraz po wczorajszej przejażdzce :P trzeba bedzie tez u mnie coś działać po zimie :)

 

 

no przecież Coobcio pisał, że mod rozrządu zapodał. Z wielkim zaciekawieniem śledzę ten wątek i patrzę co tu u mnie można zrobić :) wałki od DS- a czekają na wsadzenie, dzisiaj wyciąłem środkowy kat i jest dużo lepiej, i parę innych przeróbek, które zostały wykonane wcześniej :shifty: tylko to gówno co siedzi na końcu układu wydechu rezonuje, bo to jakaś lipa ze zespawaną końcówką :P , ale już niedługo wejdzie coś innego. Będę Cię gonił Coobcio :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonić możesz ale i tak napewno nie dorównasz Coobciowi :P

 

 

Już się tak nie podniecaj Coobciem :] wystarczy mieć trochę kasy, a w moim wieku jest ciężko... to tyle jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto kolego jak nie Coobcio Bedzie chciał Ci grzebac w wolnossaku 1.6 ;] mowisz troche kasy a tu chodzi własnie jak najmniejszym kosztem, inni Ci powiedzą turbo wsadź bedzie szybciej

Edytowane przez Limon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

hehe Kuba pisalem na gg ale tu powtorze- za***iscie ze ktos sie wzial za to ga16de i to z takimi wynikami;) gratuluje

ustaw ta almere z jakims civiciem d16 6genem jestem ciekaw wyniku ;)

Jeszcze troche i bedzie wynik jak seryjny sr20de hehe i tego zycze ;)do tego skrzynke z ga14de i bedzie kozak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak najmniejszym kosztem. Jeśli dla Ciebie ecu za 900 zł to najmniejszy koszt to gratuluje zarobków. Nie mówię, że jest do dużo, ale jednak JAKĄŚ gotówką trzeba dysponować. Myślę, że już wiesz o czym mówię :rolleyes2:

Edytowane przez noSSbuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECU Mastera samego można kupić za tyle: http://www.allegro.pl/item908092483_ecumaster_digital_ecu_tuner_ii_ecu_master.html

Do tego trzeba to podłączyć, skalibrować i wystroić tym wóz...

 

No Almerkę narazie odpuszczam, kupiłem kolejny wóz - Sunny GTi N14 z gazikiem w sekwencji, jutro jak ogarnę z Limonem Swapa w 100NX 1,6 gaźnik na SR20DE to biorę się za tego swojego najnowszego czarnego GTI w którym trzeba wymienić wałeczki i wyregulować zawory już się nie mogę doczekać trasy do lublina jadąc oszczędnie na gaziku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...