Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

szukam elektronika


Gość sebastianzat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebastianzat

mam problem z x trailem kupilem pokradziezowego miedzy innymi brakowalo komputera i cewki ze stacyjki,wiec kupilem taki komplet komputer stacje z kluczem i cewka oraz puszke BCM ktora jest pod schowkiem.Sprzedawca mnie zapewnial ze wszystko od jednego wkładam to i niepali ,myslalem ze moze cos inneo w aucie brakuje wiec wlozyłem to wszystko do auta znajomego i tez lipa czy ktos jest w stanie cos poradzic?moze to nie jest komplet czy mozna to jakos zgrac?bede wdzieczny za pomocWyślij e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...) wkładam to i niepali (...)" - to chyba trochę za mało szczegółów z próby odpalenia.

Myślę sobie, że dobrze by było, gdybyś w szczegółach opisał co się dzieje przy próbie odpalenia. Wiemy już że nie pali, ale np nie wiemy, jakie masz wyposażenie (np z ekranem LCD, bez LCD), a to może być istotne, i zaoszczędzi zbednych pytań gdyby ktoś był zorientowany w temacie i zachciałby Ci coś podpowiedzieć.

Ja podzielę się tym co na obecna chwilę przychodzi mi do głowy. Wprawdzie autko mam inne, może (albo zapewne) też, i komputerki nasze się różnią, co nie znaczy, że polityka montażowa producenta tez jest inna. Zatem idąc za zapiskami w serwisówce do mojego traktorka, które mówią ze np jak chce się wymienić fabryczne radyjko, to trzeba podpiąć się "Consult'em II" pod złącze diagnostyczne i w komputerku auta deaktywować stare radyjko, a nowe adaptować. To podejrzewam, że u Ciebie też może trzeba przeprowadzić jakąś adaptację.

To tyle moich przemysleń.

Pozdrawiam i oby Ci się szybko udało uporać z odpaleniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz silnik, x trail t30 czy t31 ?

Jak wszystko jest z jednego samochodu to powinien odpalić, natomiast wystarczy że jeden podzespół jest od innego to możesz wyrzucić to do kosz.

Rozrusznik kręci jeżeli nie to zobacz czy świeci immo na zapłonie.

Jak ja przekładałem taki komplet to też samochód nie odpalił dopiero zamknołen samochód z centralnego, immo się uzbroiło, otworzyłem z centralnego i odpalił z pierwszego strzału.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastianzat

Jaki masz silnik, x trail t30 czy t31 ?

Jak wszystko jest z jednego samochodu to powinien odpalić, natomiast wystarczy że jeden podzespół jest od innego to możesz wyrzucić to do kosz.

Rozrusznik kręci jeżeli nie to zobacz czy świeci immo na zapłonie.

Jak ja przekładałem taki komplet to też samochód nie odpalił dopiero zamknołen samochód z centralnego, immo się uzbroiło, otworzyłem z centralnego i odpalił z pierwszego strzału.

nissab x trail 2.2dci 2005r

 

nissab x trail 2.2dci 2005r

praekładales komputer puszke pod schowkiem z lewej strony i cewke ze stacyjki?czy cos jeszcze?po zamknieciu z centrala czekales chwile az sie uzbroi czy zamnac od razu otworzyc i palic?chłop mi gwarantuje ze wszystko jest od jednego czyli ze to komplet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zamknięciu czekałem aż kontrolka immo zacznie mrugać i poczekałem jeszcze ze dwie minuty, otworzyłem samochód przekręciłem na zapłon i poczekałem aż zgaśnie kontrolka od immo i dopiero go odpalałem.

Jeżeli immo nie zgaśnie to nie odpalisz samochodu ponieważ immo odcina pompe wtryskową można sprawdzić czy do wtryskiwaczy dochodzi paliwo jeżeli tak to już pół sukcesu (można sprubować odpalić na plak, a druga sprawa to sprawdz czy jest zasilanie na świecach jeżeli jest to spawdz czy świece są dobre)

Przekładałem kluczyk ze stacyjką oraz immo plus komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastianzat

Po zamknięciu czekałem aż kontrolka immo zacznie mrugać i poczekałem jeszcze ze dwie minuty, otworzyłem samochód przekręciłem na zapłon i poczekałem aż zgaśnie kontrolka od immo i dopiero go odpalałem.

Jeżeli immo nie zgaśnie to nie odpalisz samochodu ponieważ immo odcina pompe wtryskową można sprawdzić czy do wtryskiwaczy dochodzi paliwo jeżeli tak to już pół sukcesu (można sprubować odpalić na plak, a druga sprawa to sprawdz czy jest zasilanie na świecach jeżeli jest to spawdz czy świece są dobre)

Przekładałem kluczyk ze stacyjką oraz immo plus komputer.

ok to zobacze raz jeszcze ale cos słabo widze w serwisie zaproponowali mi cały nowy zestaw o cene nawet nie pytałem bo pewnie takiego kredytu by zaden bank nie dał :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...