Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[W12] problem z reflektorem


Gość sebhend

Rekomendowane odpowiedzi

witam Mam mały problem. w trakcie wynieniania zarówki w przednim reflektorze cos popsułem.(?)regulacja ustawienia światła nie działa, lampa swieci zbyt nisko. zbyt mocno docisnołem zarówke i lampa wpadła do srodka. teraz nie wiem jak sie do tego zabrac zeby bardziej nie zepsus. Czy ktos moze doradzic co z tym zrobic? jak umieścic to na swoje miejsce?

z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak pojedziesz do kogoś kto handluje lampami i naprawia je zrobi ci to bez większych strat niż samemu masz coś połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, miałem podobnie jak kupiłem auto.

Wklad lampy wyskoczył ze sterowania lampa. Jest tam taki mały silniczek do ustwaiania pochylenia lampy. Jak go przekecisz w lewo to go wyciągniesz. Zakończony jest kulka. Ustaw światła tak by bolec z kulką maksymalnie wysunął się z silniczka, a potem sprobuj wcisnąc do lampy. U mnie zaskoczyło i jest git.

 

Pozdro

ciechon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, miałem podobnie jak kupiłem auto.

Wklad lampy wyskoczył ze sterowania lampa. Jest tam taki mały silniczek do ustwaiania pochylenia lampy. Jak go przekecisz w lewo to go wyciągniesz. Zakończony jest kulka. Ustaw światła tak by bolec z kulką maksymalnie wysunął się z silniczka, a potem sprobuj wcisnąc do lampy. U mnie zaskoczyło i jest git.

 

Pozdro

ciechon

 

rozumie że nie obejdzie się bez demontazu reflektora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego.

Ja zrobiłem to bez wyciągania reflektora.

 

pozdro

ciechon

 

PS. swoją drogą chciałem kiedyś wyciągnąć reflektor i niestety nie udało mi się. Śruby są bardzo głęboko poukrywane.

Jakby ktoś wiedział jak prosto wyciągnąć reflektor - to proszę o pomoc.

U mnie swego czasu wystrzeliła żarówka, i kawałki szkła walają się po reflektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...