Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przekaźniki grzania świec zapłonowych 3.0 Y61


bikemc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jaka jest zasada działania działania układu/układów grzania świec? Jest to proces 2 fazowy? Gdzie znajdują się przekaźniki grzania świec? Czasami mam problem z moim GRem 3.0 że raz pali na dotyk, raz dopiero za 7 razem jak zakręci. Silnik nówka, nowa pompa wtryskowa, turbina, świece, wtryski (całość nówka). Przekaźniki wiadomo stare. Może to wina pompy paliwa, słabego akumulatora.. Poradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak silnik nówka:) ale ten jeszcze do Y61. Na magazynach leżał:) wraz z nową turbinką i pompą wtryskową:) Listwy myślę jakby nie podpięli to w ogóle by nie odpalał. A tak to pali za 2gim razem a raz za 7... A jak sprawdzić czy masę ma dobrą? Nie stawiasz na przekaźniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak silnik nówka:) ale ten jeszcze do Y61. Na magazynach leżał:) wraz z nową turbinką i pompą wtryskową:) Listwy myślę jakby nie podpięli to w ogóle by nie odpalał. A tak to pali za 2gim razem a raz za 7... A jak sprawdzić czy masę ma dobrą? Nie stawiasz na przekaźniki?

Stawiałbym na masę ...

Jak przekaźniki robiły na poprzednim to nic nie mają w tym egzemplarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Znalazłem na allegro aukcję, pojechałem do Piły i był, nówka z całym nowym osprzętem. Ja kupiłem bez sprzęgła, pompy wodnej, alternatora i innych rzeczy. W ASO byli zaskoczeni, że kupiłem nowy silnik, bo u nich kosztuje ok 70 tys;) A namiaru to już chyba nie znajdę, chyba że adres;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...