Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Xtrail na myjni


Gość redik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

nowy jestem bo i nissana x-traila mam od paru dni... nie bedę pytał o to co mogę wyczytać w instrukcji obsługi (mam nadzieje)...

Troszku mi się zdążył samochód uświnić i chciałbym go umyć. Nie jestem fanatykiem latania z gąbką i wiaderkiem więc raczej chciałbym go wrzucić do myjni automatycznej, powiedzmy BP.

 

I pytanie, wiem że żałosne ale jednak wolałbym sie upewnić:

1. Xtrail mieści sie na standardowej myjni? Nie mam halogenów na dachu, jeno progi po bokach samochodu...

2. Czy myjecie swoje cuda na takich myjniach czy jednak myjnie ręczne ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

nowy jestem bo i nissana x-traila mam od paru dni... nie bedę pytał o to co mogę wyczytać w instrukcji obsługi (mam nadzieje)...

Troszku mi się zdążył samochód uświnić i chciałbym go umyć. Nie jestem fanatykiem latania z gąbką i wiaderkiem więc raczej chciałbym go wrzucić do myjni automatycznej, powiedzmy BP.

 

I pytanie, wiem że żałosne ale jednak wolałbym sie upewnić:

1. Xtrail mieści sie na standardowej myjni? Nie mam halogenów na dachu, jeno progi po bokach samochodu...

2. Czy myjecie swoje cuda na takich myjniach czy jednak myjnie ręczne ?

 

Pozdrawiam

 

1. miesci sie bez problemu bez wzgledu na to czy ma halogeny czy nie, progi tez nie przeszkadzaja.

2. myjemy... jak nie mamy czasu na reczne myjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. miesci sie bez problemu bez wzgledu na to czy ma halogeny czy nie, progi tez nie przeszkadzaja.

2. myjemy... jak nie mamy czasu na reczne myjne :)

 

dobre:)....

ja przesiadlem sie z duzo mniejszego czegoś, ktorego tez nie chcialo mi sie myc. nowy samochod kupowalem z silnym postanowiem czestego recznego mycia, dopieszczaniem wszystkich zakamarkow itd... przeszlo mi jak zobaczylem powierzchnie myjną:) - skupię się na czyszczeniu wnętrza

 

dziękuje bardzo za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...