Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mam problem ze skecaniem...


Gość zbyszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

automat jak sie podniesie to nic nie slychac!! odpiolem skrzynie i go pchalem i skrzypi! to jest w lewym kole! nie wiem co sie dzieje, jezdze nim takim skrzeczacym bo moze cos sie rozwali bo z zewnatrz nic nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. A moze to ta blaszana oslona wokol tarczy hamulcowej. Bo mnie tez kiedys zgrzypialo przy skrecie. Odgiolem ja trochu i mam spokuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odginalem i dalej jest tak samo! na pocatku jak ja odebralem tez tak skrzypialo i jak sie rozpedzilem wcisnolem chamulec do konca i przestalo i tak po jakis 1000km znowu zaczelo i nic na to nie dziala!! a czy moze to byc lozysko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki sa nowe bo wymienialem! tarcze sa w miare dobre. A to jest dziwiek takiego ocierania metal o metal, czasem jest to odrazu jak sie ruszy a czasem jak sie przejedzie kawalek drogi! i wystepuje to zawsze po skrecie w lewo w lewym kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jajka. wczoraj zciszylem radio i mam cos podobnego. lekkie tarcie tylko ze prtzy skrecie w prawo i przy jezdzie na wprost. jest to bardzo delikatne. jak dorwe chwilke to suke podniose dzis i zobacze co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem przyczyne i ja weliminowałem:)!! Ten pisk był spowodowany tym że miałem urawaną jedną szpilkę i wczoraj ja wymieniłem i juz jest wszystko ok!!!

 

pisk od szpilki?? ja mam wszystkie i cos piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Już znalazłem przyczyne i ja weliminowałem:)!! Ten pisk był spowodowany tym że miałem urawaną jedną szpilkę i wczoraj ja wymieniłem i juz jest wszystko ok!!!

Troche dziwna przyczyna, no ale jak pomogło to git,

ja też miałem urwaną szpilke ale u mnie nic takiego sie nie działo

Najważniejsze że jest OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czesto taki efekt daje uszkodzony lacznik stabilizatora, tak na przyszlosc oczywiscie :)

pozdro

 

ja mailem uwalony lacznik ale nic nei piszczalo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość Biedronka

CZAJICIE mi piszczala zawleczka co jest na feldze widoczna z zewnatrz... normalnie mnie szlak trafial bo nie moglem tego wyczajic a tu nagle KOLES poruszal ta czescia tak sobie zeby zobaczyc co to jest a tu nagle znajomy dzwiek... i tak sie skonczyl moj problem z PISZCZENIEM !! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...