Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki wybrac wlot powietrza do patrola Y61


Gość siksa

Rekomendowane odpowiedzi

panowie i panie.. moje drogie.... :P mam pytanie ... pomozecie ... szukam wlotów powietrza do mojej eleonorki czyli nissana patrola Y61 z 2000r chcialbym troszke przerobić i zrobic go bardziej agresywnego... ale tez dlatego ze ostatnio przejezdzajac przez rzeke myslalem ze utopie nissanka... ea uuuppffg na szczescie dalem rade...

pozdrawiam i dziękuje za porady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jest oki.. i sam go bez problemu zamontuje .. czy potrzebna mi bedzie pomoc mechanika lub fachowca.. a druga kwestia... na co trzeba patrzec przy zakupie wlotu powietrza....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bym się udał do warsztatu który już montował snorkle

Poza wycięciem dziury w błotniku pozostaje jeszcze kwestia idealnego uszczelnienia

Pamiętaj że obudowa filtra powietrza na dole ma dziurkę do odprowadzania nagromadzonej wody

Przy montażu snorkla trzeba ją uszczelnić

Szczelność sprawdza się poprzez zatkanie dopływu powietrza ... jak silnik sam zgaśnie to znaczy że jest szczelny

 

Co do wyboru ... preferuję konstrukcję renomowanych firm Australijskich

 

http://www.sklep4x4.pl/sklep/produkt/33/4862.html

 

Moim zdaniem 2 rodzaje wchodzą w grę ...

 

- TJM

- Safari

 

Poszukaj na Allegro ... tam widziałem TJM-a za 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Jankes30

Tylko jaki silnik? 2.8 ma mniejsza srednice niz do 3.0 dlatego safari robi ss15 do 2.8 i ss16 do 3.0 Zlosliwie ss16 sa mniej dostepne. a ja akurat taki zamowilem.... 2 tygodnie oczekiwania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...