Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaka instalka lpg daje rade w P12 04r. silnik 2.0 QR20


tom406
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem posiadaczem owej maszynki od niedawna i opini chcialem zasiegnac jak w temacie B) Czy trzeba zakladac do tego silnika smarowanko (lubryfikacje ponoc w japoncach musi byc)czy nie?prosze o porade osob ktore maja takowe autko i jak sie sprawoja wasze maszynki z instalkami i ile km. macie przejechane na waszych instalacjach i czy macie z nimi problemy. Z gory dziekuje i czekam na info, a moze jest ktos z bialego kto mi poleci dobry warsztat co nic nie spie... i dobrze zalozy LPG.

pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku mieści się siedziba firmy AC Spółka Akcyjna, produkującej Stag'a i właśnie Stag'a bym polecał.

 

http://www.ac.com.pl/

 

Klientów z Białegostoku i okolic zapraszamy do skorzystania z usługi montażu samochodowej instalacji gazowej w Firmowym Serwisie Montażowym. Nasz firmowy serwis mieści się w siedzibie firmy AC Spółka Akcyjna, przy ulicy 27 Lipca 64 w Białymstoku.

 

Usługi montażu instalacji gazowej w Serwisie Firmowym są wykonywane:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach: od 8,00 do 16,00

 

Skorzystanie z usługi montażu samochodowej instalacji gazowej w Firmowym Serwisie Montażowym, wymaga wcześniejszego umówienia się na konkretny termin, pod numerem telefonu:

85 743 81 54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki,ale nie skorzystam ostatnio kolega pojechal do nich z problemem w swoim autku odp. gazownika "jedz tam gdzie zakladales" no kuzwa sory ale jak ktos kupil autko z drugiego konca polski albo co gorsza z zachodu to co wtedy?dla mnie to sygnal zeby omijac ich z daleka z reszta taki poziom prezentuje wielu gaziarzy wezma kase a co dalej z autem bedzie sie dzialo ich nie obchodzi niestety :(

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po bolu :rolleyes: primcia dostala chyba najnowszy wymysl firmy BRC "plug&drive", chodzi jak na razie fajniutko mam nadzieje ze tak juz zostanie :D

pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzieki,ale nie skorzystam ostatnio kolega pojechal do nich z problemem w swoim autku odp. gazownika "jedz tam gdzie zakladales" no kuzwa sory ale jak ktos kupil autko z drugiego konca polski albo co gorsza z zachodu to co wtedy?dla mnie to sygnal zeby omijac ich z daleka z reszta taki poziom prezentuje wielu gaziarzy wezma kase a co dalej z autem bedzie sie dzialo ich nie obchodzi niestety :(

tomek

Staga ustawia się samemu, jak się umie czytać, ma odrobinę sprytu w rękach i chociaż trochę pojęcia co to sonda lambda i czas otwarcia wtrysków. Spróbuj sam ustawić BRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Staga ustawia się samemu, jak się umie czytać, ma odrobinę sprytu w rękach i chociaż trochę pojęcia co to sonda lambda i czas otwarcia wtrysków. Spróbuj sam ustawić BRC.

 

fiu fiu jaki madrala widze ze umie czytac i pisac nawet i ma spryt oh i ah normalnie gratuluje :P

a moze roznica polega na tym ze staga trzeba wlasnie co raz ustawiac a brc nie :D

ps.na razie po 4000km wizyta u gaziarz i zadnej korekty spalanie 13l zadnych falowan obrotow itp.

pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom406 pytales o lubryfikator i zalozyles ?

 

tak pytalem o to cudo ale odradzono mi wiec nie skorzystalem ( a olejenie kosztuje dodatkowo +300zl)

a dlaczego

bo to nie disel ze trzeba mu jeszcze oliwy dolewac a poza tym gaz sam w sobie posiada frakcje olejowe i po to sa filtry aby min. je zatrzymac a wiadomo ze wszystkiego i tak sie nie zatrzyma wiec to naciaganie ludzi (opinia gazownika)

 

a gazuja duzo aut ,maja duze doswiadczenie kolejka u nich ok 3 miesiecy ja montowalem w innym zakladzie, ciut drozej kosztowalo ale jestem bardzo zadowolony

 

pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu jaki madrala widze ze umie czytac i pisac nawet i ma spryt oh i ah normalnie gratuluje :P

a moze roznica polega na tym ze staga trzeba wlasnie co raz ustawiac a brc nie :D

ps.na razie po 4000km wizyta u gaziarz i zadnej korekty spalanie 13l zadnych falowan obrotow itp.

pozdrawiam

tomek

Dzięki za uznanie. Gratulacje za dobrą instalację. Zobaczymy czy będziesz tak zadowolony jak instalacja będzie wymagała coraz częstszych regulacji i wizyt u gaziarza, albo jak się okaże że przez złe ustawienia (auto będzie jeździło normalnie) wypali ci zawory w głowicy. Jak jesteś zadowolony to OK, twoja sprawa.

Stag ma większe pole regulacji niż BRC. Nie wierzysz? Poczytaj www.lpg-forum.pl Ponadto uważam, że jego przewagą jest możliwość montażu z różnymi komponentami w zależności od potrzeb auta.

Poza tym to co napisałeś o Stagu ja mogę napisać o BRC. Co mieli powiedzieć twojemu koleżce jak być może zobaczyli pod maską badziewie? Lubisz po kimś sprzątać bałagan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie. Gratulacje za dobrą instalację. Zobaczymy czy będziesz tak zadowolony jak instalacja będzie wymagała coraz częstszych regulacji i wizyt u gaziarza, albo jak się okaże że przez złe ustawienia (auto będzie jeździło normalnie) wypali ci zawory w głowicy. Jak jesteś zadowolony to OK, twoja sprawa.

Stag ma większe pole regulacji niż BRC. Nie wierzysz? Poczytaj www.lpg-forum.pl Ponadto uważam, że jego przewagą jest możliwość montażu z różnymi komponentami w zależności od potrzeb auta.

Poza tym to co napisałeś o Stagu ja mogę napisać o BRC. Co mieli powiedzieć twojemu koleżce jak być może zobaczyli pod maską badziewie? Lubisz po kimś sprzątać bałagan?

 

kolego to nie chodzi o te sliwki, chciales mi dac rade trzeba bylo wczesniej to zrobic a nie po fakcie, jak juz zalozylem instalke to sie wymadrzasz,po za tym jest juz po fakcie, gaz zalozony i sie dobrze sprawuje(nie znam zadnej osoby co by nazekala na brc, a znam pare osob ktore na takich instalkach jezdza)

z mojej strony EOT ,nie mam zamiaru ani ciebie ani nikogo innego przekonywac do tej firmy ja tak zrobilem i koniec a jak sam zauwazyles czas pokaze czy to dobry wybor

pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

tak pytalem o to cudo ale odradzono mi wiec nie skorzystalem ( a olejenie kosztuje dodatkowo +300zl)

a dlaczego

bo to nie disel ze trzeba mu jeszcze oliwy dolewac a poza tym gaz sam w sobie posiada frakcje olejowe i po to sa filtry aby min. je zatrzymac a wiadomo ze wszystkiego i tak sie nie zatrzyma wiec to naciaganie ludzi (opinia gazownika)

 

a gazuja duzo aut ,maja duze doswiadczenie kolejka u nich ok 3 miesiecy ja montowalem w innym zakladzie, ciut drozej kosztowalo ale jestem bardzo zadowolony

 

pozdrawiam

tomek

 

 

jak się sprawuje po kilku latach instalka lpg i ile kkm na niej przejechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...