Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Zawias i obroty


Gość dendrolog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dendrolog

Witam Wszystkich Klubowiczów!

 

Mam N15 NX 1997r. i wszystko byłoby O.K., gdyby nie stuki w prawym kole np.przy przejezdzaniu przez "sierżanta" albo po wpadnieciu w dziurę. Dodam, że dzieje sie to tylko w prawym kole-głuchy stuk jakby coś przy amorze. Napewno to nie stukają klocki. Czy ktos może powiedzieć czego przyczyną mogą być te stuki. Byłem u dwóch mechaników, którzy sparwdzili zawias i nie było żadnych luzów. Kolejny problem to dziwnie zachowujący sie silnik przy 3 tyś obrotów. Tzn. jakby autko do 3 tyś było nieco "zmulone" a od 3 tyś dostawało kopa. Tak jakby od 2,5 - 3 tyś. autko miało zapiętą lewą nogę-jeśli wiecie o co mi chodzi:). Bardzo proszę o rzeczowośc i fachowość. Z góry dziękuję za odpowiedź na tego posta.

 

Pozdrawiam Wszystkich Almerowiczów!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak u mnie...

Turbodziura wynika zdaje się z charakterystyki silnika, jeździsz na lpg?

 

Wielu właścicielom Nismo coś stuka i przyczyny są różne. Ja u siebie podejżewam wywalone silentbloki. W przyszłym tygodniu odbieram po naprawie to się pochwalę czy to było przyczyną.

Dodam,ze poprzedni właściciel mojego N15 też próbował zgłębić tajemnicą stuków i bez powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno po założeniu gazu (tradycyjnego) osiągi autka spadają... :-(

Ale za to ile w kieszeni zostaje ;-)

 

Ja popracuję troszkę nad osiągami i jak uda mi się dojść do wyniku przed założeniem gazu , to będzie się czym chwalić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes z Wroclawia to Coobcio tam nie ma raczej serwisow ale tak samo jak Bort polecam przyspieszenie zaplonu, aby tylko nie przesadzic ze spalaniem stukowym. Jak dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...