Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tapicerka drzwi


camo

Rekomendowane odpowiedzi

chce wyjac konsole przyciskow otwierania okien, w drzwiach kierowcy, moze ktos wie jak sie za to zabrac? i czy mozna to zrbobic bez czynienia duzego balaganu?:) z rysunku wynika ze trzyma to jakas sruba. tylko jak sie do niej dostac?

http://www.courtesyparts.com/pathfinder-parts-r51-2005-2009/genuine-nissan-parts/bodyside-rear/809-front-door-trimming/-c-6833_6834_6965_6974.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tego co mnie pamięć nie myli to podwadzasz rękojesc i tam znajduja sie 3 wkręty,następny pod cęgielkiem jest zaślepka tez musisz ja ściągnąc bo tam jest następny.Bo raczej przełączników nie wyciągniesz bez uniknięcia ściągania tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

odświeżam temat :) moze ktoś cos takiego robil i pamieta jak to jest przypiete? mi sie nie udalo jeszcze nic wyciagnac a nie chce na sile walczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panel z przyciskami da się wyjąć trzeba go tylko podważyć pamiętaj że po odłączeniu kostki przestanie działać auto zamykanie szyby kierowcy będziesz musiał nauczyć przycisk automatycznego zamykania opisane w instrukcji obsługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zwyczajnie miedzy panel a tapicerke wlozyc np srubokret i zrobic dzwignie? w gornej czesci panelu jest troche luzu, zazczyna sie od gory?

 

witam panel z przyciskami da się wyjąć trzeba go tylko podważyć pamiętaj że po odłączeniu kostki przestanie działać auto zamykanie szyby kierowcy będziesz musiał nauczyć przycisk automatycznego zamykania opisane w instrukcji obsługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie udalo mi sie:/ panel dal sie nieco podniesc(wypiol sie z 2 malych bocznych zatrzaskow, ale przyciski jakby zostawaly w miejscu.

 

 

 

dokładnie podważyć trzeba od góry bez obaw zatrzask jest metalowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...