Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maxima J30 Jak podnieść moc bez dużych kosztów


Gość Michalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michalllo

Maxima J30 Jak podnieść moc bez dużych kosztów ??

Macie jakieś ciekawe propozycje co zrobić z tym fantem że mam 3 litry pojemności i tylko 170km :(

Silnik VG30 przebieg około 300tyś km stan silnika dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo czyli wydzior i strojenie...

w J30 chyba zapłon z łapy idzie poprawić, tak wiec wizyta na hamowni i precyzyjne jego ustawienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalllo

Tylko gdzie ja takie coś mogę zrobić w okolicy Płocka ? sam niestety nie posiadam warunków :(

I jakiego rzędu przyrostu mocy i momentu mogę się spodziewać po tej operacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale maxima masz temat "wykresy maxim z hamowni" i tam masz pokazane ile daje przestawienie zaplonu. Co do wydechu to musisz zrobic y-pipe + reszta (y-pipe ok 50mm reszta nie wiecej jak 63mm). A ile da? Ktoz to wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz najpierw ile masz tych koni bo 170 to było dawno temu ;) no chyba że masz wyjątkowo zadbany egzemplarz ale po przebiegu jaki ma Twoja Maxima to może być różnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalllo

Ej no zaraz jak na mój skromny gust to 300 Kkm jak na to auto nieskażone podtlenkiem LPG i jeżdżące do niedawna w Automacie to nie jest aż tak dużo więc myślę że tych kucyków nie ubyło zbyt dużo. :) Jednak może i macie racje może pora rozwiać wątpliwości i sprawdzić faktyczny stan rzeczy na hamowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić na hamowni to podstawa, zobaczymy w jakim stanie silnik bo automat to nie znaczy ze w dobrym :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...