Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instalacja gazowa LPG - Mikser


Gość terranosaur

Rekomendowane odpowiedzi

Gość terranosaur

Witajcie,

 

czy mikser pod filtr powietrza z terrano II podejdzie do terrano I, i czy silniki tI i tII są takie same 2,4 benzyna ?

 

Pozdro

 

troche pogrzebalem i już wiem więc sam sobie odpowiem a może kogoś to zainteresuje :

 

silniki w TI(2,4) i TII (2,4) są różne jeśli chodzi o kształt przepustnicy w TII okrągły

a w TI taki jajkowaty jak na fotce

bywają miksery gumowe (ew w takiej gumowej obudowie) i podobno lepsze aluminiowe.

 

post-28911-1260272705,558_thumb.jpg

 

czyli mikser od TII nie podejdzie do TI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ładnie sobie sam odpowiedziałeś :)

Jak zakładalem instalację w ubiegłym roku to czekałem na ten mikser bo byl nie do dostania "na już" . Ściągali gdzieś z Włoch i wiem że był drogi bo cena instalacji z zapowiadanej 1700 zl podniosła się na 2000 zł . Ale warto było bo autko hula pięknie na LPG . Kolega miał dorabiany mikser "chałupniczo" i wyszło taniej ale padaczka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość terranosaur

Ale ładnie sobie sam odpowiedziałeś :)

Jak zakładalem instalację w ubiegłym roku to czekałem na ten mikser bo byl nie do dostania "na już" . Ściągali gdzieś z Włoch i wiem że był drogi bo cena instalacji z zapowiadanej 1700 zl podniosła się na 2000 zł . Ale warto było bo autko hula pięknie na LPG . Kolega miał dorabiany mikser "chałupniczo" i wyszło taniej ale padaczka .

 

kupilem mikser na allegro i tylko jeden sprzedawca go mial a pytalem chyba z 6, i dobra cena 89 zl, w sklepie z czesciami lpg gosciu zazyczyl sobie 170 zl,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz dobrą cenę . Mnie zamówiono jakiś włoski za blisko 400 zł . Nawet rachunki do wglądu dostałem od gazownika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...