Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tanie ubezpieczenie auta


Gość dicionario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dicionario

Słuchajcie, jest fajna promocja na ubezpieczenie auta w axa.

 

Jeśli skorzystasz z numeru mojej polisy ubezpieczając samochód tylko w zakresie Oc, czy też w pakiecie, dostaniesz 50 zl lub 100 zł

zniżki, wiec naprawdę warto to sprawdzić, tym bardziej ze zajmuje to

3 minuty.

 

Krótki opis jak to zrobić:

 

Promocja w AXA "Poleć AXA Ubezpieczenia znajomym".

 

Podając nr mojej polisy AC1386897/00 uzyskasz dodatkową zniżkę

50zl (OC lub AC) lub 100zl (pełen pakiet) na ubezpieczenie twojego

 

auta!

 

Wejdź na stronę > https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx </a> Wybierz na

wstępie opcję -

Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? zaznacz TAK

 

i wklej mój nr AC1386897/00

lub zadzwoń: 19522

lub +48 22 5999522

lub wejdź na: "> www.axa.pl </a> i zamów bezpłatne oddzwanianie

 

NA stronie jest tez opcja dzwonienia ze skype, całkowicie za darmo.

 

 

AXA obdarowuje obydwie strony. Ty otrzymasz dodatkowa zniżkę a ja

bon Sodexho.

 

GWARANTUJĘ, ŻE TANIEJ OC I AC nie znajdziesz nigdzie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nissan_Man

Ja gwarantuję, że w Aviva jest taniej. Sprawdzajcie czy w razie szkody macie odszkodowanie liczone na zamiennikach czy oryginałach. Aviva jako jedna z nielicznych firm ubezpieczeniowych daje możliwość wyceny szkody na częściach oryginalnych.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gwarantuję, że w Aviva jest taniej. Sprawdzajcie czy w razie szkody macie odszkodowanie liczone na zamiennikach czy oryginałach. Aviva jako jedna z nielicznych firm ubezpieczeniowych daje możliwość wyceny szkody na częściach oryginalnych.

Pozdro

 

Hestia mo do wyboru obie opcje. Co do innych nie wiem.

Ani axa, ani aviva, a tylko mBank, warto sprawdzic.

Ja niestety nie skorzystam, bo z auta z mojego rocznika, nie ma tej wersji silnikowej...... A nigdzie nie znalazłem taniej ( samego OC lub w pakiecie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sanyszczecin

prawda mBank ma bardzo tanie ubezpieczenia.. tylko niestety nie dla wszytskich

 

ja też nie mogłem brać u nich OC i AC, ponieważ ... i mają nie dopracowane te swoje ubezpieczenia, i to może nawet celowo, żeby trafiać do wybranej grupy docelowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja gwarantuję, że w Aviva jest taniej. Sprawdzajcie czy w razie szkody macie odszkodowanie liczone na zamiennikach czy oryginałach. Aviva jako jedna z nielicznych firm ubezpieczeniowych daje możliwość wyceny szkody na częściach oryginalnych.

Pozdro

Po opłaceniu dodatkowej składki każda firma wypłaca odszkodowanie na części oryginalne, a jak ktoś ma kaprys to wstawia samochód do serwisu. Bez propagandy, że Aviva jest nieliczna to po pierwsze. A po drugie jak klient się nie upomni w Avivie o wykupienie amortyzacji częci to przy szkodzie rocznego auta ma potrącane 10%, gdzie amortyzacja w każdym innym Towarzystwie jest naliczana dopiero od 4 lub 6 roku eksploatacji. O tym, że wystawiają polisy każdemu nawet takiemu klientowi który tylko dzwoni po informację a nie wyrażał zgody na zawarcie polisy nawet wstyd wspominać.

Edytowane przez Ariwle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej???

Wy wszyscy macie pojęcie!!!

 

Spróbuj porównać u mnie.

Dojazd Warszawa.

 

Dla porównania auto 2 bo pierwsze miałem M3 te od BMW jakby ktoś nie wiedział, chodzi o Maxime. Auto można traktować jako 1 ponieważ B-emke miałem bez prawka i nie śmigałem na ulicach.

 

430 zł pakiet AC z jakimiś tam różnymi ubezpieczeniami domu i NNw.

 

3 litery benzyna i ponad 10 lat fura. Nie jak Twój Sunny czy Primera 1.6.

 

 

Pomyśl zanim wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest fajna promocja na ubezpieczenie auta w axa.

 

Jeśli skorzystasz z numeru mojej polisy ubezpieczając samochód tylko w zakresie Oc, czy też w pakiecie, dostaniesz 50 zl lub 100 zł

zniżki, wiec naprawdę warto to sprawdzić, tym bardziej ze zajmuje to

3 minuty.

 

Krótki opis jak to zrobić:

 

Promocja w AXA "Poleć AXA Ubezpieczenia znajomym".

 

Podając nr mojej polisy AC1386897/00 uzyskasz dodatkową zniżkę

50zl (OC lub AC) lub 100zl (pełen pakiet) na ubezpieczenie twojego

 

auta!

 

Wejdź na stronę > https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx </a> Wybierz na

wstępie opcję -

Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? zaznacz TAK

 

i wklej mój nr AC1386897/00

lub zadzwoń: 19522

lub +48 22 5999522

lub wejdź na: "> www.axa.pl </a> i zamów bezpłatne oddzwanianie

 

NA stronie jest tez opcja dzwonienia ze skype, całkowicie za darmo.

 

 

AXA obdarowuje obydwie strony. Ty otrzymasz dodatkowa zniżkę a ja

bon Sodexho.

 

GWARANTUJĘ, ŻE TANIEJ OC I AC nie znajdziesz nigdzie!!!!!!

 

 

Sorki ale miałem ubezpieczone dwa auta w Axie... straszne problemy robią jak masz na raty oc... otóż sprzedałem auto i wyslałem im wypowiedzenie +umowa sprzedazy... ale przez kolejne 3 miesiace wysylali mi listy z upomnieniami ze nie zapłaciłem składki... mimo wielu telefonów..maili i listów do nich....dopiero ostatnio jak zagroziłem ze pójde do prokuratury bo widocznie myslą ze ulegne i zapłace za oc którego auta nie mam to dali se spokój.... teraz mam OC w Mbanku bo tam mam konto i płace 700zł za rok moja renie 19 94 1.9D, a składki sami se ściągaja z konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Widze nikt tu długo nie zagladal:rolleyes:.

Najtansze to chyba jest MTU i PTU.Ztego co wiem jesl ktos nie ma wieku 25 lat i lat prawa jazdy i wiek auta i raty jesli ktos bierze oc.To własnie tutaj jest najtaniej.Teraz dowiedziałem ze AVIVA ma tanie OC i maja ubezpieczenia na szyby jako nie liczni.Nie wiem jeszcze co to ubezpieczenie obejmuje.Bo tylko PZU ma opcje szyby w OC chyba ze ktos jeszcze ma.A co do wyplacenia kasy to tylko PZU wychodzi dobrze z wypłacaniem a reszta to kombinuje do ostatniego dnia!!!Z tego co słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam stronę tanieoc.pl. Wcześniej miałem oc na Almerę w MTU, kończyło mi się jakoś w marcu i przysłali mi propozycję kontynuacji na 500zł za rok. W tanieoc.pl znaleźli mi za 350zł w jakimś TU pocztowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec że to jest ubezpieczenie wysyłkowe?

Ja wole podpisywac umowe osobiscie nawet jak jest biuro co szukaja w 10-15 ubezpieczalniach!!!

W wysyłkowych to może być wszystko ok albo może być tak że sa jakies kruczki malymi literami i zas jakieś problemy!!!

A w biurze jest zawsze bardziej wiarygodniej jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanieoc.pl ma 3 biura w Warszawie. Dzwonisz, podajesz czego szukasz i na 2 dzień znajdują Ci najlepszą opcję. Później jedziesz do biura, wypisują Ci polisę, płacisz i już :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest duzo biur ubezpieczeniowych że jest 10-15 ubezpieczalni i wybieraja najlepsza,przewanie najtansza:whistle:.

I wiem ze teraz czy MTU albo MTU i ine ubzpieczalnie maja nowe ofertu .Maja wprowadzic nie długo jakos po wakacjach dzis ubezpieczałem auto i ładna pani mi mowiła.Takie rózne opcje miedzy innymi duzo towarzystw ma wprowadzic opcje szyby ,bo mało kto to miał i inne ciekawe .w trojmiescie na pewno jest wiekszy wybór.Ja ubezpieczam w Starogardzie Gd.Mam swoje biuro i jestem zadowolony od lat:rofl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam troche kiepska sytuacje bo po pierwsze wiek-23 lata, prawko niecałe 3, zamieszkuje w gdańsku co podnosi stawkę, pojemnosc 2,0.. oferty ubezpieczycieli nieraz przekraczaj wartośc samochodu bo mam go tylko na siebie (od 1600 do 3300).. mam jeszcze miesiac wiec zastanawiam sie czy nie wziac współwłaściciela w tym czasie.. porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podać ci numer i sprawdzisz sobie składke w tym biurze co ja mam.Stracisz jedynie na telefon.A może wyliczy ci dobra cene.A w koncu z Gdanska Do Star Gd tez nie jest daleko chyba okolo 50 km. To nawet mozesz podjechac podpisac umowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanieoc.pl wczoraj zrobili mi wyliczenie i najlepsze co znalezli to 648zl za oc, wiec nawet w miare oki, dla porownania w axa płaciłem ze znizkami ojca jako wspołwłasciciel 4x221zl (884zl). ale stwierdzilem ze nie bede sie bawil w kombinacje i jak sie da to biore na siebie chociaz wiem ze pewne bedzie. zastanawiam sie nad oferta Mbanku wyliczyli mi 12X57zl(684zl) wiec majatku nie strace i nie trzeba bedzie pamietac o płaceniu sami z konca co miesiac pobieraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanieoc.pl wczoraj zrobili mi wyliczenie i najlepsze co znalezli to 648zl za oc, wiec nawet w miare oki, dla porownania w axa płaciłem ze znizkami ojca jako wspołwłasciciel 4x221zl (884zl). ale stwierdzilem ze nie bede sie bawil w kombinacje i jak sie da to biore na siebie chociaz wiem ze pewne bedzie. zastanawiam sie nad oferta Mbanku wyliczyli mi 12X57zl(684zl) wiec majatku nie strace i nie trzeba bedzie pamietac o płaceniu sami z konca co miesiac pobieraja

 

 

policz jeszcze raz w mbanku, tylko płatność co pół roku, lub jednorazowo - prawdopodobnie wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz kolego.

 

 

ASIST FINANCE

ul.Kościuszki 5

83-250 STAROGARD GD

TEL. 058 562 60 88

e-mail: kontakt@asist.pl

 

 

 

 

to jest blisko urzedu skarbowego jeśli nie znasz Starogardu napewno można trafic .A jak nie to języka za przewodnika i znajdziesz:whistle:..

Może i tobie pomoge .Koledze jednemu juz pomogłem bo ciezko było z lampa nie mogł dostac nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytać nigdy nie zaszkodzi :) a czas już żebym zaczal sie orientowac bo miesiac zostal.. Dzięki RAAAD.

Pozdrawiam (dam znać jakie efekty jakoś w tygodniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cos sie dowiedziales o cene jak cos to napisz .Tak dla przypomnienia pisze post:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...