Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

terrano 2,7 2000r


Gość sewer12

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z napendem na 4X4 szybkie .mianowicie gdy jade z włonczonym napendem na 4 doła szykie to cos mi trosze skrzeczy i bardzo ciagnie po kierownicy czuje wyrazny opur na kierownicy jak skrecam a majgorzej jest przy cofaniu na skreconych kołach az auto staje i niewiem co jest czy sie cos tam blokuje i niechciał bym tego zepsuc do konca jesli ktos miał cos takiego albo wie co jest zepsute albo jak to naprawic to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z napendem na 4X4 szybkie .mianowicie gdy jade z włonczonym napendem na 4 doła szykie to cos mi trosze skrzeczy i bardzo ciagnie po kierownicy czuje wyrazny opur na kierownicy jak skrecam a majgorzej jest przy cofaniu na skreconych kołach az auto staje i niewiem co jest czy sie cos tam blokuje i niechciał bym tego zepsuc do konca jesli ktos miał cos takiego albo wie co jest zepsute albo jak to naprawic to prosze o pomoc

Witam.przypadkiem nie wykonujesz tych wszystkich manewrów na asfalcie albo na kostce pred domem ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.przypadkiem nie wykonujesz tych wszystkich manewrów na asfalcie albo na kostce pred domem ??????????

tak dokładnie to sie dzieje jak chcem wjechac w drame tyłem aldo zakrecic na parkingu na maxsa srkecajac koła i to dopiero sie dzieje tak jak zrobiło sie troche slizgo i włonczam mapend na 4X4 szybki a co wiesz co to moze byc ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prowokacja ?

jesli nie to proponuje poczytac forum, szczegolnie o sprzegielkach.

jaka znowu prowokacja jesli ktos wie co to moze byc to prosze o pomoc bo mam problem jesli mozesz to podrzuc jakis link o tych sprzegiełkach a i jeszcze jeden problem czujnik od temperatury wody mi skacze od zera na połowe i niewiem co to jest czy jest licznik czy jakis czujnik moze ktos cos takiego miał i wie jak to naprawic ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...