Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

UBYTKI OLEJU Z SILNIKA


Gość kogut776

Rekomendowane odpowiedzi

ZAUWARZYLEM PRZY SPRAWDZANIU OLEJU JEGO UBYTKI.DZWONIŁEM DO SERWISU I KAZALI PRZEJECHAC MI 1000KM I SPRAWDZIC ILE UBYLO.ZROBILEM 1400KM I Z BAGNETU UBYŁO POŁ CENTYMETRA TO JAKIES POŁ LITRA;PO PONOWNYM TELEFONIE DO SERWISU KAZALI MI SIE NIE MARTWIC I KONTROLOWAC STAN.CZY TO NORMALNE.OLEJ MAM POŁSYNTETYK CASTROL Z BECZKI.X-TRAIL 2.2 DCI 2002ROK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAUWARZYLEM PRZY SPRAWDZANIU OLEJU JEGO UBYTKI.DZWONIŁEM DO SERWISU I KAZALI PRZEJECHAC MI 1000KM I SPRAWDZIC ILE UBYLO.ZROBILEM 1400KM I Z BAGNETU UBYŁO POŁ CENTYMETRA TO JAKIES POŁ LITRA;PO PONOWNYM TELEFONIE DO SERWISU KAZALI MI SIE NIE MARTWIC I KONTROLOWAC STAN.CZY TO NORMALNE.OLEJ MAM POŁSYNTETYK CASTROL Z BECZKI.X-TRAIL 2.2 DCI 2002ROK

Gorzej jak przybywa oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO CZYLI SIE TYM NIE PRZEJMOWAC,NIC POWARZNEGO

Kolego,

Ubytek oleju, tak jak zębów jest naturalny, byle by nie przekraczał wyznaczonej wiekiem lub przez producenta granicy. Amatorsko jeżdżę od 1964 r.,a samochodami od 1976-głównie "salonowymi, oprócz kupionej 11. letniej Zastawy 750. Obecnie mam X-a T 31, rocznego po około 20000 km. Jutro jadę na przegląd. Sprawdzałem przed chwilą- ubyło 4 działki-jest na połowie miernika. Taki sam ubytek miała 11 letnia Zastawa-pomiędzy górnym a dolnym znacznikiem na bagnecie pomiarowym. Znaczy nie sr** ogniem.Pozdrawiam. Edward. P.S. Szczecinek to piękne miasto. Często tam bywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...