Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przepływomierz powietrza 3.0 TDi Y61 2002


Gość Treg

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

zdiagnozowano,że nie działa.

w jaki sposób można go uszkodzić ? zalanie, zwarcie w instalacji elektrycznej ?

jak można go naprawić?

czy występuje zamiennik ?

z góry dziękuję za porady,

pozdrawiam,

Treg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja będę pewnie miał taki przepływomierz.

Praktycznie nowy. Zrobił nie całe tysiąc km. Kupiłem nowy silnik i zostało mi bardzo dużo nowych części.

Jak chcesz to daj znać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczep wtyczkę od przepływomierza i jeździj spokojnie

... a jak chcesz kupić to pamiętaj że do rocznik powyżej 2004 roku nie pasują kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikemc,

wysłałem info na priva,

nie wiem czy otrzymałeś,

 

OFF-ROADER,

tak chciałem zrobić, ale mechanik powiedział mi, że to nic nie da, bo Patrol będzie jedził w trybie awaryjnym i dalej nie będzie miał mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFF-ROADER,

tak chciałem zrobić, ale mechanik powiedział mi, że to nic nie da, bo Patrol będzie jedził w trybie awaryjnym i dalej nie będzie miał mocy.

To słuchaj mechanika :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To słuchaj mechanika :jump:

tu sie zgadzam ze odlaczenie nic nie pomoze, auto jest nadal slabe. mam juz drugiego patrola (co prawda 2001) i ten sam problem. pierwszym razem kupilam uzywana przeplywke boschowska i jak reka odjal. w obecnym mam ten sam problem i kupilam podrubke ktora wysiaadla po 3000 km.

wyczytalam gdzies na forum ze to moze byc wina wody z filtra paliwa lub jego nieoryginalnosci. sprobuje jeszcze z filtrem. w kwoli dopelnienia blad ktory sie wyswietla w diagnizerze carman to P7-F/WTR SYNC FB. jesli ktos ma info na ten temat to prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, ja będę pewnie miał taki przepływomierz.

Praktycznie nowy. Zrobił nie całe tysiąc km. Kupiłem nowy silnik i zostało mi bardzo dużo nowych części.

Jak chcesz to daj znać.

Pozdro

witam szukam takiego przepływomierza wiec jeśli masz do patrola 2002 r 3gr to proszę o wiadomość z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...