Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dokładki do zderzaków


Gość eko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wie ktos cos moze na temat dokladki do K11?? Kiedys probowalem zalatwic sobie z Astry 2 dokladke pod przedni zderzak ale niestety nie znalazlem takowej... a a przede wszystkim nie wiem, czy by pasowala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze do Sunny pasuja z pewnego autka seryjne dokladki i ladnie to wyglada... ale do Almerki nie mam pojecia :)

A moze podzielisz sie informacją z jakiego dokladnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, podziele sie unformacja i zaraz wszystkie N14 beda jezdzily z fabryczna dokladka pod zderzak od Laguny... nie ma mowy nic nie powiem :lol:

 

laga powiadasz... :roll: ja tez szukalem :lol: klasyczny powiedzialbym juz zabieg. na szczescie :wink: kumpel mial dzwona s14-nacha i dol ocalal :D ciekawe jak wyjdzie bo po przymiarkach moze byc ciezko ze spasowaniem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak sie pobawisz w wycinanko i zywice to wszystko pasuje do wszystkiego :D A te nakladki od laguny maja wymiary ponoc idealne. Do Hondy CRX tez pasuja bo kiedys widzialem w jednym... Wiec od CRX dokladki mozemy brac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co proponujecie panowie na tyl? nie mam na to konceptu a bez tego nie chce zaczynac reszty. progi chyba zamowie z allegro te uniwersalne badziewie za 85zl do lakierowania i spasowania bo na progi z GT nie ma co liczyc... czekam na sugestie i kajam sie pod konstruktywna krytyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zalezy, jak bedziesz mial jakies wyjebane w kosmos mega super hiper starwarsowe nakladki na przod i boki to pewnie ze i tyl trzeba zrobic... jak bedziesz mial bardzo delikatne to mysle ze tyl moglby zostac seryjny. A jesli jakas dokladka to delikatna.. bardzo delikatna :) Ale to tylko moj gust, a nad gustami sie nie dyskutuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi uniwersalne tak, ale bez wlotu do chłodzenia tylnej opony :D

 

No i nie rób przodi i progów bez tyłu

 

Pozdrawiam

 

ale sie przyczepiles tego tylu :wink: miales napisac ze super pomysly i wogole :!: i tak go zrobie :lol:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54049014

tu link do tych progow oczywiscie bez dyfuzora opony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Qrcze panowie jak ktoś przytuninguje N 14 z tymi wszytskimi baYerami tzn. nakladka pod przód i tył dodatkowo boki to niech zapoda takie fotki na naszym forum. Juz widziałem takiego N14 ale nie u nas ->efekt był zajefajny !!! Do dzieła panowie, moze i jak czyms sie niedługo poczwale :D;) Jak ktoś chce fotki na wzór tego superanckiego nissanaka to moge podesłać. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

podklejam sie do tematu i poshukuje pomyslow na dokladki do zderzakow do k11 sprzed liftingu.. ewentualnie czy ktos prubowal jush kiedy s zabiegu adaptacji zderzaka z innego modelu auta do swojego poprzec przycinanie klajenie itd ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...