Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Pulsar] NX odrestaurowanie


Gość tytusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno kupilem Nissana Pulsar NX z 1984 roku wersja 3 drzwiowa z chowanymi swiatlami przednimi. Chce sie podjac renowacji karoserii + remont silnika, zawieszenia. Czy sa wogole dostepne czesci do tego modelu? Moze beda pasowac np. Z Nissana Cherry lub Sunny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasują od Sunny/Cherry, oczywiście wszystko poza nadwoziem :)

 

Miałem z '87 i wiem co to znaczy odrestaurować, także powodzenia i wytrwałości życzę :)

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/18919-przebieg-remontu-mojego-nissana-pulsara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to model jak poniżej. Blacharka w miarę dobrym stanie, lakier biały, środek cały bordowy (łącznie z deską rozdzielczą, kierownicą, dywanikami) z oryginalnymi siedzeniami, na których jest wyszyty znaczek EXA.

 

 

2714670003_large.jpg

2714670033_large.jpg

2714670032_large.jpg

2714670030_large.jpg

 

 

Prace zacznę na wiosnę i mam nadzieję, że uda się zrekonstruować naprawdę fajnego klasyka. A tak przy okazji macie jakieś propozycje koloru lakieru?

 

Czy podejdzie siknik e16i od n13? Aktualnie jest zamontowany 1.3 i chce zrobic przeszczep tylko niewiem jaki bylby idealnie pasujacy silnik. Prosze o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podaj jaki dokladnie model silnika masz u siebie, co by najłatwiej było zeswapować, bo włożyć to można wszystko tylko chodzi o pieniądze i czas :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...