Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kamera cofania/DVD Navara D40


Gość nurek58
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zainstalować kamere cofania do seryjnego wyświetlacza w Navara D40. Nam problem ze znalezieniem interface'u do podłączenia całości. Czekam na porady gdzie mogę kupić i w jakiej cenie taki Interface.

Z góry dziękuję, Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CZeść. Który adapter kupiłeś : "Multimedia Adapter 4w1 Navigation Plus, MFD, MFD2, RNS2" ? Napisz coś jak zamontowałeś i jak się sprawdza w użytkowaniu, no i oczywiście czy warto.Kupowałeś tylko pod kamerkę cofania, czy pod DVD również? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie mam za dużo czasu żeby się męczyć z montażem.Łatwa sprawa czy spędziłeś nad tym pół dnia. Z góry dziękuję za info

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam adapter 4w1 nie pamiętam dokładnie który ale sprawdzę podłączenie nie jest takie proste bo navara nie chodzi na sygnale RGB tylko YUV

trzeba było dolutować w adapterze kondensator i rezystory 75 ohm czas podłączenia adaptera ok 2h trzeba wymontować fotel pasażera co wiąże się z kasowaniem poduszek

kamera zakupiona u nich za 350 zł kont widzenia 180st i tylko z nią działa prawidłowo (podłączaliśmy kilka innych tańszych ) zamontowana obok otworu do opuszczania

koła zapasowego pod klapą paki (z zewnątrz nie widoczna )odtwarzacz dvd canva z wbudowanym tunerem tv rewelacja za 300zł pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkaspaw jaki model canva wybrałeś? Nie mogę znaleźć czegoś takiego w tej cenie. I co ze sterowaniem z kierownicy?

Edytowane przez em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam adapter uniwersalny na stronie internetowej go nie mają trzeba do nich dzwonić

dvd canva D05T na stronie oferują go za 360zł mi sprzedali za 300zł:rolleyes:zamontowane pod fotelem kierowcy audio doprowadzone jest przez transmiter FM cena 60zł

poza wpięciem się w fabryczny wyświetlacz nie potrzeba więcej żadnej ingerencji w elektrykę więc sterowanie z kierownicy działa normalnie sterowanie adaptera i dvd z pilotów

pozdrawiam wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Idealne miejsce na mocowanie kamerki jest pod klamką w klapie. Tak jak w oryginale w nowej wersji 2010. Początkowo chciałem zamontować w otworze do opuszczania koła nad zderzakiem. Można wyjąć koło za pomocą jednego klucza bez przedłużki zaglądając pod zderzak, niestety tylko w ciągu dnia, bo wieczorem i po ciemku jest to prawie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Idealne miejsce na mocowanie kamerki jest pod klamką w klapie. Tak jak w oryginale w nowej wersji 2010. Początkowo chciałem zamontować w otworze do opuszczania koła nad zderzakiem. Można wyjąć koło za pomocą jednego klucza bez przedłużki zaglądając pod zderzak, niestety tylko w ciągu dnia, bo wieczorem i po ciemku jest to prawie niemożliwe.

 

taa, widziałem te kamerki w klapie - dobra rzecz, ponieważ u mnie kamerka w ramce tablicy rejestracyjnej jest za nisko i ciężko ogarnąć dalszy plan, wystarcza jedynie do obserwacji końcowego etapu np. zapinania przyczepy.

Nie widział kto takiej oryginalnej na klapę do kupienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak montować u siebie, ale jakoś zleciało i jeszcze nie zrobiłem, a auto jeździ 3 rok. Podejrzewam, że można już dokupić oryginał od modelu 2010, tylko ceny zapewne będą odstraszające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...