Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Termometr do Tiidy


Gość Jark

Rekomendowane odpowiedzi

Czy próbował Ktoś z szanownych Forumowiczów zamontować w ciekawy sposób termometr do mierzenia temperatury zewnetrzej (lub też zew/wewn.) do Tiidy???? Jeśli tak to poproszę o doświadczenia.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po cholerę Ci taki wynalazek. Komfort jazdy przez to Ci się nie podniesie. Ja mam oryginalny, ale tak: w lecie podaje niższą temperaturę jak w rzeczywistości a teraz przy tych mrozach o kilka stopni wyższą. Prawdę mówiąc to nie wiem gdzie jest zamontowany. Pewnie gdzieś głęboko bo w lecie nie nagrzewa się. Mam pytanie, przy okazji, do tych co mają termometr: czasami wskaźnik temperatury wyświetla normalnie a czasami miga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miga od +3 stopni w dół to ma zwrócić Twoją uwagę na możliwe wystąpienie oblodzenia na drodze. Mi aktualnie odrobinę zawyża temperaturę o jakieś 2 stopnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miga od +3 stopni w dół to ma zwrócić Twoją uwagę na możliwe wystąpienie oblodzenia na drodze. Mi aktualnie odrobinę zawyża temperaturę o jakieś 2 stopnie.

mi tam dzieła b.d.b.a co do migania dokładnie o to chodzi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...