Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aku T30 2,2 136 KM.


Gość MonteChristo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Szybkie pytanie.

Jaki do modelu 2,2 DCI T30 2006 136 KM wejdzie ?

 

Co myślicie o AKU BOSCH-a ?

Moze cos innego polecicie ?

proponuje temat: Akumulator do 2.2 dci i jego wymiana: link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Odgrzewam temat. Czy ktoś ostatnio wymieniał akumulator? Mnie niestety czeka ta operacja tylko nie jestem pewien jaki aku wstawić.Powyżej 72 Ah wymiary akumulatora to 27,8 cm na 17,5 cm i raczej nie wejdzie na podstawę w związku z tym pozostaje założenie 70 Ah o długości 25,5 cm. Może polecicie coś z własnych doświadczeń? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat o akumulatorach. Nie ma co odgrzewać. Po prostu go przeczytajcie i się do niego dopiszczie, jeśli jeszcze czegoś tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy udało się komuś wcisnąć 27,8 cm?

 

witam

 

mi się udało - włożyłem podkładkę ze styropianu 3cm na spód przez co musiałem przedłużyć lekko zaczepy do mocowania śrub trzymających go ale wszedł 30,5 cm!!! 100Ah centra 720A z przeznaczeniem dla jap-

dodam że musiałem go kupić :) pracownik stacji obsługi zapierał się rękami i nogami że musi wejść on go zamówił wg katalogu musi byż 100Ah- nie miałem czasu z nim się spierać ... wziąłem kawałek styropianu podłożyłem i wyjechałem z "serwisu"

dokładnie ten

 

http://www.sklepcentra.pl/sklep/akumulator-centra-plus-cb1004-100ah-720a-p-214.html?osCsid=88be2a9a64d964175186100d965fcb44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...