Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A33] obluzowane lusterko


Blind.One

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dluzszej przerwie w pisaniu,

 

Maxima jezdzi juz poltora roku i jak na razie poszla cewka, lozyska, alternator i praktycznie cale zawieszenie jest do wymiany.

Ogolnie jezdzi sie nia bardzo przyjemnie, ale dobija mnie skrzypienie i stukanie z wnetrza kabiny :( Ostatnio zaczelo mi latac lusterko. Wie ktos moze jak je "dokrecic"? Sam odglos jest denerwujacy a do tego od patrzenia w nie bola oczy :(. Z tylu lusterka jest jakis otwor, ale nie widze w nim srubki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter2323

Witam wszystkich po dluzszej przerwie w pisaniu,

 

Maxima jezdzi juz poltora roku i jak na razie poszla cewka, lozyska, alternator i praktycznie cale zawieszenie jest do wymiany.

Ogolnie jezdzi sie nia bardzo przyjemnie, ale dobija mnie skrzypienie i stukanie z wnetrza kabiny :( Ostatnio zaczelo mi latac lusterko. Wie ktos moze jak je "dokrecic"? Sam odglos jest denerwujacy a do tego od patrzenia w nie bola oczy :(. Z tylu lusterka jest jakis otwor, ale nie widze w nim srubki.

 

Pozdrawiam

 

 

w A32 jest tak ze lusterko jest zaczepiane metalowa zawleczka na srube. Aby dojsc do sruby nalezy sciagnac plastikowa zaslepke od tylu lusterka. Mysle ze w A33 bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam,podepnę się pod temat.

Ktoś z kolegów ma takie wsteczne lusterko?

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCYQFjABahUKEwjKgIbjjdnIAhXLCBoKHeabB3o&url=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fitm%2FGentex-GNTX-455-autodim-rear-view-mirror-%2F171500095397&usg=AFQjCNF4COzhCP7vTD4uRV7QBTs6mlfFeQ

Z tyłu 5 pinów.Potrzebuję info na temat podłączenia.Takie lusterka są montowane w Qasqaiu J11 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...