Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CB radio w Tiidzie


Gość Jark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów ma zamontowane w Tda CB radio? Zastanawiam się w którym miejscu w Tda go zamontować i jak umieścić instalację kablową do anteny. Zdjęcia mile widziane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów ma zamontowane w Tda CB radio? Zastanawiam się w którym miejscu w Tda go zamontować i jak umieścić instalację kablową do anteny. Zdjęcia mile widziane.

Pozdrawiam

 

WITAM

Osobiście mam zamontowanego Unidena 520. Zamontowałem go z lewej strony fotela kierowcy. Drzwi sie zamykają bez problemu kable prowadziłem następująco: zasilanie od gniazdka pod fotelem tam jest rozgałęziacz no i z niego idzie zasilanie do CB jak i do nawigacji która jest po lewej stronie kierownicy wiec kabelki ukryłem pod progiem i w słupku. Natomiast antena do CB idzie od bagażnika pod siedziskiem tylnej kanapy potem pod progiem drzwi tylnych no i do radyjka. To tak w skrócie. no i najważniejsze jak schowam antenkę do bagażnika nic nie wskazuje że w samochodzie jest radyjko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...