Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pukniecie w mc-personie


Gość mirello

Rekomendowane odpowiedzi

co to za objaw?dodam ze w gornej czesci

no faktycznie troszke mało ale do rzeczy,szarpiac za sprezyne do siebie i od siebie odzywa sie takie pukniecie gdzies w okolicy gornej poduszki amortyzatora,podczas jazdy pukniecie rowniez wystepuje,walcze z tym pukaniem juz od roku,mam całe przednie zawieszenie nowe,auto było u 4 mechanikow i niewiem juz na ilu szarpakach,dla nich problemu niema.dopiero w wigilie złapalem za sprezyne i okazało sie ze nakretka od amorka była niedokrecona,dokreciłem i o niebo lepiej lecz na nierownosciach i szarpiac za sprezyne jest to pukniecie.jest to lewa strona auta dodam ze p-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo w p11...trzepali mi go we wszystkie strony i nic.odzywa sie tylko na dziurach.to musi być zużyty amor bo co innego..

panowie mam jeszcze takie pytanie,czy jest dostep do poduszki mc-persona?tzn.czy mozna ja kupic poza serwisem?bede wdzieczny za jakis schemat przedniego mc-persona.chodzi o to co tam sie znajduje? jaka jest kolejnosc montazu.

 

mam prosbe,czy nie ma ktos do sprzedania lewego mc-persona do nissana primery p-12,1.8 benzyna.oczywiscie sprawnego i kompletnego do natychmiastowego montazu.ceny serwisu mnie przeraziły.poduszka 220,lozysko 190.juz nie chce wiedziec ile amortyzator kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam.. opowiadaćie..

to jest teflonowa podkładka ślizgowa w górnej częćci MC

Trzeba wyjąć amorek i zwalić z niego sprężyne, podkładke posmarować, najlepiej wazelinką..

I POZAMIATANE..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...